Svátek má: Stela

Zprávy

Velikost textu:

Trump porušil základní poučku: Kdo chce s vlky býti musí s nimi výti!

Trump porušil základní poučku: Kdo chce s vlky býti musí s nimi výti!

Čtyři roky se k Trumpovi chovali chladně a nenávistně. Jaký to je diletant, blázen, lhář a extrémně nebezpečný člověk, mohli jste číst, vidět a slyšet všude, píše se v glose na německém webu Junge Freiheit.

Donald Trump, americký prezident
9. ledna 2021 - 04:20

Po protestech na Kapitolu a v Kapitolu vidí poslední z nerozhodných nutnost naostřit své nože a naházet zlobu na 74letého. Jako by se Donald Trump během svého funkčního období najednou pokazil.

Jistě, mohl se vzdát a vyčistit pole. A chybou bylo také uspořádat demonstraci „Zachraňte Ameriku“ v horké atmosféře před Kapitolem. Pozvánka pro normální fanoušky Trumpa a další, kteří poté uvařili svou speciální politickou polévku.

Zásady mazání sociálních médií

Nepožádal však Trump ve své video zprávě, kterou zveřejnil na všech sociálních médiích, své příznivce, aby se „vrátili domů“? „Nesmíme nahrávat těmto lidem do kapsy,“ řekl Trump s odkazem na demokraty. „Musíme mít mír." Tak jděte domů Milujme se. “

Pouze: Twitter, Facebook, Instagram a YouTube smazali jeho zprávu. Trumpovy účty byly zakázány. Není to skvělý politický způsob. „Tato cenzura digitálních gigantů vyvolává otázky, a to i ve Francii,“ varovala šéfka Rassemblement National Marine Le Penová ve francouzské televizi a vložila prst do stále otevřenější rány.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová se potutelně směje. Volební systém ve Spojených státech je „archaický“ a nesplňuje moderní demokratické standardy. „Nabízí příležitosti k četnému porušování a americká média se stala nástrojem politického boje,“ mluvila ze srdce řady amerických pozorovatelů.


Komentáře:
  • Určitě existují někteří republikáni, kteří se v současné době odtrhují od DONALD TRUMP, ale existují i vysoce postavení senátoři, jako je TED CRUZ, kteří nadále podporují politickou linii DONALD TRUMP. Mnozí budou stále překvapeni, jak dlouho mají Trumpovi příznivci trvalý vliv na republikánskou politiku.
  • Na 20., 21. ledna si vybere město v USA, kde přednese projev proti BIDEN. B. v Dallasu, Miami nebo Kansas City ...
  • Tak je to po politické porážce, každý rychle opouští řady, opouští pole a připojuje se k vytí vítězné strany. Pokud Trump dnes odstoupí, bude to pravděpodobně mít smysl a vhodné. Nejmenší dech může být nyní fatální! Když Pelosi a Biden požadují použití 25. dodatku k ústavě USA, pohrdání nelze přehnat. Obsahově je cílem vysvětlit prezidenta jako šíleného. Článek popisuje situaci, která se na Pelosiho a Bidena může kdykoli vztahovat. U Bidena k tomu pravděpodobně někdy dojde.
  • Mám sklon si myslet, že u Bidena se to někdy nestane, ale velmi rychle. Protože už se zdá být neustále zmatený a zcela dezorientovaný. Pokud mu v hale není jasně vysvětleno, kterým směrem se vydat, bezmocně se potuluje.

(rp,prvnizpravy.cz,jungefreiheit,foto:arch.)