Svátek má: Evžénie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• nebo pro zbrojními kapitalisty,pro velmoce a nejsem ani hej počkej pro násilnické nafetované perníkáře a nejsem ani ´´homosexuál´´,aby mě homosexuálové ošahávali genderově moje pozadí a nejsem to samé ani pro kapitalistické šlapky,kurvy,zlatokopky od 89.
• 3 PRIMITIVNI "MURY" z PARDUBICKE NEMOCNICE:Doktorka a 2 SESTRY s KOUPENYMI DIPLOMY je treba ZAVRIT a KLICE ZAHODIT! 12lety KLUK je diky jejich BEZOHLEDNOSTI LEZAK!Ty BESTIE chodily kolem NEJ a ZADNA NEPOMOLA !Chcipnout by mely ,mrchy a ostudy ZDRA...
• já si chci jen vydělat důstojnou mzdu,kdy nejsem pro nikoho ukroš,nebo zpolitizovaná ovce pro politiky,pro politické strany,pro kapitalistické boháče,nebo pro zbrojními kapitalisty,pro velmoce a nejsem ani hej počkej pro násilnické nafetované perníkáře.
• Demokratická společnost se pyšní PRESUMCI NEVINY.Ukazuje se však,že to co použil Judr URVALEK´ve vynášení rozsudku vůči nespokojeným je používano i nyní. Na základě předpokladu,že tomu mohlo být bez DŮKAZŮ!!!!Jen,že buď lobista,špion cestovali????
• A teď můžete moje anonymní příspěvky smazat,kdy cituji pravdu od 1989 a za tu pravdu by mě kapitalistický boháči a kapitalistický politici v ČR zničili,zavřeli,já naopak nejsem jako oni,já si chci jen vydělat důstojnou mzdu,kdy nejsem pro nikoho ukroš.
• a za to od úplného počátku privatizace brát statisíce,miliony,miliardy měsíčně,jako politici,jako kapitalistický boháči.Volební kapitalistické lístky nahážu do popelnice do senátu,do sněmovny,do magistrátu měst.A němčinu se doučím.(A pracovat půjdu taky.)
• Já Vám dám,že budete o mě slušném,chudém,poctivém nezpolitiozvaném člověku zpolitizovaně,vysokoškolsky,po​dnikatelsky,kapitalisticky lhát od 1989 a za to od úplného počátku privatizace brát statisíce,miliony,miliardy měsíčně,jako politici,jako bo...
• dělat ze sebe ukroše nikomu nebudu,žádným kapitalistům a ideologii kapitalismus a žádným totalitním komunistům,žádným překabátěným komunistům na pravičáky a žádný feudálům,už mě boháči a politici nikdy v životě zneužívat nebudete od 89 a němčinu se doučím
• mám v životě na víc a dělat ze sebe ukroše nikomu nebudu,žádným kapitalistům a žádné ideologii kapitalismus a žádným totalitním komunistům a žádný feudálům,už mě boháči a politici nikdy v životě zneužívat nebudete od 89 a němčinu se doučím.
• ale já jako slušný,chudý,poctivý nezpolitizovaný,sečtělí člověk,co mám politiku v malíčku a mám přehled o ohromné hromadě kapitalistického vysokoškolského či podnikatelského apd zločinu od 89,mám v životě na víc a dělat ze sebe ukroše nikomu nebudu.
• Rozpočítávejte se na pravičáky,na levičáky,na konzervativce,na liberály,třeba na kapitalistické žaludy,na kapitalistické šlapky,kurvy od 89,ale já jako slušný,chudý,poctivý nezpolitizovaný,sečtělí člověk,co mám politiku v malíčku,mám v životě na víc.
• a vlivem hromady VŠ zpolitizovaných kapitalistických podvodů dostali do exekuce pro svou zažranost pro stranické knížky,pro svou bezednou nenažranost,jak získat pomocí podvodů bohatství ,majetky,tak zavřete své zpolitizované pusinky VŠ odborníci po 89.
• Ještě máte nějaké vysírky kapitalistický politici,kapitalistický boháči vůči chudému,poctivému,šlušnému člověku v exekuci,kterého jste dostali vlivem nesvobodných kapitalistických zákonů od 1989 a vlivem hromady kapitalistických podvodů dostali do exek...
• Že zdravotní kapitalistické pojišťovny přednostně očkují kapitalistické boháče od 1989,kapitalistické politiky a já bych už dávno zhebnul při virové epidemii? Ještě máte nějaké vysírky kapitalistický politici a kapitalistický boháči z ČR od roku 1989?
• Že jsem nedostal ani tu pojebanou garsonku.Že jste mě i lhali přes pracovní agentury,kdy jste za mými zády do ČR podvodama nabírali hromady např ukrošů od 89?Že zdravotní kapitalistické pojišťovny přednostně očkují kapitalistické boháče od 1989,
• ale když chudý,slušný člověk,jako já žádal o městský byt,dali jste mu h.vno a měl jsem ho dostat?Že jsem nedostal ani tu pojebanou garsonku.Že jste mě i lhali přes pracovní agentury,kdy jste za mými zády do ČR podvodama nabírali hromady např ukrošů od 89?
• že za branami je 10 tisíc ukrošů místo tebe a na to jste brali ty dotace od 89 od EU?Nebo jste dávali bohatým kapitalistům od 89 za úplatky městské byty,ale když chudý,slušný člověk,jako já žádal o městský byt,dali jste mu h.vno a měl jsem ho dostat?
• že od roku 1989 jste z českých středoškoláků dělali ty ukroše v exekuci,nebo jste i na mě vypustili vir SARS a nebo měli ty vysokoškolské kapitalistické vysírky,že za branami je 10 tisíc ukrošů místo tebe a na to jste brali ty dotace od 89 od EU?
• a brali jste za to nejméně 120 tisíc měsíčně? A co že jste politický pravicový kapitalisti spolu s hromadou podnikatelů/čest vyjímkám/ říkali,že od roku 1989 jste z českých středoškoláků dělali ty ukroše v exekuci a měli ty vysírky,že za branami je
• Cože jste říkali zpolitiz. VŠ kapitalisti od 89,že jste chlastali bez roušek při virové epidemii např. s poslanecké sněmovny a brali jste za to nejméně 120 tisíc měsíčně?
• .Cože jste říkali zpolitiz. VŠ kapitalisti od 89,že jste chlastali bez roušek při virové epidemii např. s poslanecké sněmovny a brali jste za to nejméně 12 tisíc měsíčně?
• Řekl bych, že Agentúra o víkendu pěkně chlastá, pak tak do středy střízliví- a pak zas do soboty blije. Ale proč právě sem, to doma nemají senkrůvnu?....Cože jste říkali zpolitiz. VŠ kapitalisti,že jste chlastali bez roušek při virové epidemii
• Koukat se na hromady VŠ kapitalistických či mafiánsko exekutorských,vymahačských vexláckých pravičáckých kapitalistických a překabátěných komunistických na pravičácké kapitalistické ovády,nepotřebuji a volit je nepotřebuji taky.