Svátek má: Marián

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá, jako tenhle náš dobytek, který sedí za moje, ale i tvé peníze ve vládě ANO,ČSSD A SPD V parlamentu, senátu, ale i v jiných kancelářích státní správy a státní moci...
• Já tady v diskuzi první zprávy několik let kritizuji nejvyšší podvodníky,že jsou buď pokrytci,nebo hamižný čuníky jako Putin,co už několikrát vyhrožoval Česku atomem,když si pořídí deštnik na obranu před jeho atomkami
• Co na to trestně stíhaný blb politrukblb v.v.,Stanislav Vaculík,co je stíhán za xenofobni výroky ohledně Romů,Arabů,Židů a Američanů.Nic,sedí doma v Kolíně na Benešova 757 na hajzlu,sere vztekem a čekají jej 3roky,stejně jako určitého blba z Liberce
• Jj my raději myslime na 10 let války Rusů v Afganistanu a plošného vyhlazení obyvatelstva,500 tisic vyvrazděnych Čecenců z posledni doby, nebo na 20 milionů stihomamem posedleho Stalina v gulazích či na 20 milionů jeho uměle vyvolaným hladomorem Ukrajiny
• Což takhle nahá Němcová..fotečka by nebyla??by měla reagovat POHORŠENĚ.Tak nás Káča pobavila a co dál?do nočního baru??Kdyby míň mluvila a víc ukazovala..Ta nám chtěla jen ukázat,kde by měla voliče po volbách!,Že to nenapadlo Drahoše!
• Za 5vlád ČSSD humanitární bombarďák Zeman zosnoval sviňárnu zvanou MUS a OKD,Křišťálově čistý Gross si nakradl 80 milionů v akciích Moravia,Špidla nic neuměl, byl odejit do Bruselu,Pablbek se soudí s manželkou o nakradené miliony a Sobotka neunesl Čapáče.
• Holota líná proamerická Klaus co podle pokynů Rusaku z Prognostického ústavu s Dlouhym, Filipem Zemanem za hubičku prodal majetek ČR estebákům Babisovi , Kellnerovi, a dalším miliardařům estebákům!!
• Lavór: Západ zabrání vyšetřování zločinů bombardování Jugoslávie. To Rusák je jinší kabrňák, zabránil vyšetřováni ruských zločinů při bombardovani syrských nemocnic, použití ruských kazetových bomb a bojových látek v Syrii vetem v OSN už dávno.
• Holota líná americká Klaus co podle pokynů Rusaku z Prognostického ústavu s Dlouhym, Filipem Zemanem za hubičku prodal majetek ČR estebákům Babisovi , Kellnerovi, a dalším miliardařům estebákům!!
• Holota líná americká Klaus co podle pokynů Rusaku z Prognostického ústavu s Dlouhym, Filipem Zemanem za hubičku prodal majetek ČR estebákům Babisovi , Kellnerovi, a dalším miliardařům estebákům
• Píše tady magor, který neví, že USA jsou zločinným státem, používající zakázané kazetové bomby v Jugoslávii v roce 1999. Bomby ochuzené uranem, které USA použily v Jugoslávii, v Iráku a v Afghánistánu, způsobují nárůst rakoviny u domorodých civilistů!
• Holota líná americká Klaus co podle pokynů Rusaku za hubicku prodal majetek ČR estebákům Babisovi , Kellnerovi, a dalším miliardařům estebákům
• Zlodějny ODS a ČSSD byly v porovnání se zlodějnami ANO přímo gigantické! Byl rozkraden téměř celý státní majetek ČSSR, který byl vybudován generací vašich otců a matek a dědů a babiček v potu tváře VY holoto líná proamerická, která nic ještě nezbudovala!
• NATO je zločinecká organizace a měla být po vzoru Varšavské smlouvy rozpuštěna. Jugoslávie na žádnou sousední zemi nezaútočila a přesto se stala terčem zločinného "humanitárního" bombardování paktem NATO!!! Agresor je znám a měl by být potrestán!
• Jj my raději myslime na 10 let války Rusů v Afganistanu a plošného vyhlazení obyvatelstva,500 tisic vyvrazděnych Čecenců z posledni doby,nebo na 20 milionů stihomamem posedleho Stalina v gulazích či 20 milionů jeho uměle vyvolaným hladomorem na Ukrajině
• Děkujeme humanitárnímu bombarďáku Zenanovi,že se zastal Kosovských Albánců před vrahy Srby a že jsme mohli za jeho vlády vstoupit do NATO,dnes vyhrožuje Rus všem svym sousedům atomem,když se budou chtít chránit před jeho agresí!
• Děkujeme humanitárnímu bombarďáku Zenanovi,že se zastal Kosovských Albánců před vrahy Srby a že jsme mohli za jeho vlády vstoupit do NATO,dnes vyhrožuje Rus všem svym sousedům atomem, když se budou chtít chránit před jeho agresí.
• Zlodějny ODS a ČSSDbyly v porovnání se zlodějnami ANO přímo gigantické! Byl rozkraden téměř celý státní majetek ČSSR, který byl vybudován generací vašich otců a matek a dědů a babiček v potu tváře VY holoto líná proamerická, která nic nezbudovala!
• politrukblbe bez si odpocinout-vaculik ti uz uhnal tuberu,ktera je v cesku na vzestupu a uz se zahryzla i do havlobombardaku.ty z te tubery mas poskozeny mozek a uz si nepamatujes, ze to tu stale opakujes.jsi zraly na psychyatrii-bez tam zavcas magore.
• Vlastizrádce Havel byl humanitární bombarďák, Bil Clinton=Hitler, masový vrah, používající i zakázané zbraně v nám blízké Jugoslávii - USA použily proti srbským civilistům kazetové bomby s ochuzeným uranem, způsobující rakovinu. HANBA USA= říše zla!
• Zlodějny ANO začínají nabývat obrovský rozměr,od Faltýnkových miliardových nestandardních korupčních jednáních,které vyšetřuje policie až k desetimilionovým čachrům radního Švachuly a dalších členů ANO,kteří jsou ve vazbĕ v Brně a syna Švachuly Jiřího..
• NATO je zločinecká organizace, která by měla být po vzoru Varšavské smlouvy rozpuštěna. Je to útočný pakt. Jugoslávie na žádnou sousední zemi nezaútočila a přesto se stala terčem zločinného "humanitárního" bombardování Severoatlantického paktu NATO!!!
• Co na to trestně stíhaný blb politrukblb v.v.,Stanislav Vaculík,co je stíhán za xenofobni výroky ohledně Romů,Arabů,Židů a Američanů.Nic,sedí doma v Kolíně na Benešova 757 na hajzlu,sere vztekem a čekají jej 3 roky, stejně jako určitého blba z Liberce