Svátek má: Viola

Regiony

Velikost textu:

Manželskou hádku odnesla televize

Manželskou hádku odnesla televize

Ve čtvrtek po půl sedmé večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od ženy, která má v bytě na ulici Synkova neshody se svým manželem. 

Ilustrační foto
6.březen 2017 - 11:00

Po příjezdu na místo již žena na strážníky čekala před domem a následně jim sdělila, že se s manželem pohádala. Ten poté úmyslně shodil televizi a jednu poličku na podlahu, aby je poškodil. Vše měl udělat úmyslně, aby manželku ještě více rozčílil. Strážníci v bytě kontaktovali manžela oznamovatelky, aby se k celému incidentu také vyjádřil. Dvaašedesátiletý muž se k jednání doznal a dodal, že vzhledem k tomu, že se jedná o jeho majetek tak si může dělat co uzná za vhodné. Strážníci na místě manželský pár poučili, že celý bude oznámen správnímu orgánu k dalšímu řešení.

Dvojice mužů ukradla notebook

Na oznámení o krádeži notebooku z restaurace v ulici Univerzitní vyjížděli včera po šesté hodině večer strážníci Městské policie Olomouc. Pracovnice restaurace hlídce sdělila, že viděla jak dvojice mužů odcizila z místnosti pro personál notebook. Po krádeži muži z restaurace utekli neznámým směrem. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu řešení.

Z mrtvé labutě se vyklubal polystyren

Operační středisko Městské policie Olomouc vyslalo včera v dopoledních hodinách strážníky k Mlýnskému potoku poblíž nákupního centra Šantovka, kde se mělo dle telefonického oznámení nacházet něco bílého, pravděpodobně mrtvá labuť. Vyslaná hlídka zkontrolovala místo, které oznamovatelka označila a našla zde na břehu jen větší kus bílého polystyrenu.

 Mladík vjel do zákazu a ještě pod vlivem alkoholu

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí, Městská policie Olomouc.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto arch.)