Svátek má: Otýlie

Regiony

Velikost textu:

Řidička se rozjela i s „botičkou“

Řidička se rozjela i s „botičkou“

Ve středu 5.června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla.

Ilustrační foto
7. června 2019 - 08:00

Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení. Z tohoto důvodu museli být na místo přivoláni kolegové ze státní policie, aby si věc převzali z důvodu podezření na dopravní nehodu.

Ilustrační foto

Strážníky zaměstnal roj včel
Telefonické oznámení o výskytu včel na autobusové zastávce městské hromadné dopravy na Náměstí hrdinů, přijalo včera po poledni operační středisko od dispečera Dopravního podniku města Olomouce. Hlídka na místě zjistila, že se zde ve stromě nachází roj včel. V tu dobu se na místě nacházel i včelař, který spolupracuje s hasiči na podobných případech. Včelař ke stromu umístil přenosný úl, kam byla nalákána královna, kterou následoval i celý roj. Zhruba po dvou hodinách od oznámení tak byla celá věc vyřešena a včelař si roj v přepravním boxu bezpečně z místa odvezl.

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, DiS., tiskový mluvčí,  Městská policie Olomouc

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)