Svátek má: Jan

Regiony

Velikost textu:

Přerov: Senioři budou slavit, přijďte si pro vstupenky

Přerov: Senioři budou slavit, přijďte si pro vstupenky

Přesně na den, kdy dříve narození slaví Mezinárodní den seniorů, připravili sociální pracovníci z přerovského magistrátu pro zájemce Senior symposium 2014. Akce, která v sobě snoubí poučení i zábavu, se uskuteční ve středu 1. října v prostorách Městského domu v Přerově.

Ilustrační foto
29. srpna 2014 - 15:00

Informoval o tom web města Přerov. V dopoledním bloku, který začíná v 9.30 hodin, budou v malém sále, přísálí a přilehlých prostorách Městského domu rozmístěny stánky firem, zdravotnických a neziskových organizací.

Odpolední program je určený pro 400 seniorů s platnou vstupenkou. Tu si mohou zájemci vyzvednout v budově magistrátu ve Smetanově ulici č. 7 na odboru sociálních věcí a školství u Hany Štěpánové (kancelář 113). Vstupenka je zdarma.

Festival ochotníků Přerovské divadelní prázdniny vrcholí

V pětihodinovém bloku se v zajímavých přednáškách vystřídají ředitelka Univerzity třetího věku, ortopéd, zástupce zdravotní pojišťovny, děkan římsko-katolické církve, psycholožka, právnička i ředitelka sociálních služeb. Jednotlivé bloky zpestří vystoupení dětí z přerovských základních i středních škol a seniorské taneční skupiny Druhý dech. Po 17. hodině bude pódium patřit zpěvákovi Jaroslavu Wykrentovi. 

(iza, foto: Město Přerov)