Svátek má: Jan

Regiony

Velikost textu:

Do Šternberka míří firma Lena Chemical s výrobou nátěrů

Do Šternberka míří firma Lena Chemical s výrobou nátěrů

První místostarosta Šternberka Michal Oborný za přítomnosti starosty Stanislava Orsága a druhého místostarosty Pavla Stonawského uzavřel kupní smlouvu se společností Lena Chemical zastoupenou jejím jednatelem Miroslavem Vyhnánkem.

Podpis smlouvy s Lena Chemical
18. října 2014 - 11:08

Předmětem prodeje byly pozemky v Podnikatelské zóně Šternberk o celkové výměře 4.280 metrů čtverečních za cenu téměř 2,4 milionu korun. Na pozemcích plánuje společnost výstavbu haly a dalších stavebních objektů a provozních souborů pro zajištění výroby stavební a nátěrové chemie. Informoval o tom web města Šternberk.

Již v letních měsících tohoto roku uzavřelo město Šternberk pro podnikatelskou zónu smlouvy s Pavlem Svozilem, který odkoupil pozemek pro výstavbu truhlářské dílny, a s Jaroslavem Jančou a Kateřinou Šnajdrovou, kteří odkoupili pozemek za účelem rozšíření svých podnikatelských aktivit ve strojírenské výrobě.

Dále byla uzavřena smlouva se společností VULKANIKUM, která odkoupila nemovitosti se záměrem výstavby výrobně-skladovací haly. Celkový objem získaných prostředků z těchto majetkoprávních transakcí činí téměř 3 miliony korun.

Nejlepší díla ZUŠ z celé ČR uvidíte ve Šternberku

V současnosti probíhají finální přípravy pro uzavření kupní smlouvy se společností VOMI za dalších cca 2,5 milionů korun.

(iza, Olomouckenovinky.cz, foto: Město Šternberk)