Svátek má: Jindřich

Byznys

Velikost textu:

Prvnizpravy.cz byly na slavnostním zahájení Měsíce věží a rozhleden

Prvnizpravy.cz byly na slavnostním zahájení Měsíce věží a rozhleden

Slavnostní zahájení Měsíce rozhleden se uskutečnílo v Senátu ČR první zářijové úterý   2017 za účasti řady známých osobností, zástupců KČT, společenských organizací médií. Prvnizpravy.cz byly na místě děje ...

Účastníci slavnostního zahájení Měsíce rozhledem s českými vlaječkami
12. září 2017 - 16:46

O co půjde? 

"Měsíc věží a rozhleden bude záhájen Dnem věží a rozhleden 28. září  2017 se sběratelským 4pohledem na několika místech v ČR. Ústřední zahájení připravujeme před českobudějovickou Radniční věží od 10.00 hodin za účasti  historické postavy Přemysla Otakara II., zástupců KČT a dalších pozvaných hostů. Jinak už  nyní dostáváme informace  od dalších organizátorů, že podobné akce uspořádají i na dalších místech.
Ostatně  více se dozvíte na facebooku Pohádkové království," vysvětlil autor projektu  Marcel Goetz.

Záštitu a podporu projekt našel u senátorů  Václava Chaloupka a Tomáše Jirsy, cestovatele Pavla Pavla, dále u představitelů  Klubu českých turistů, Plzeňské krajské organizace České unie sportu, České asociace sport pro všechny, Asociace turistických informačních center. projekt podpořily další spolky jako je Agentura Dobrý den nebo i média, ke kterým se zpravodajstvím o akci už v loňském a v předloňském roce připojily i  zpravodajské weby jako jsou  SportovniListy.cz & Prvnizpravy.cz a další.

"A to není všechno. Na výroční den vzniku Československa 28.října 2017  doporučujeme již tradiční výstupy s vlajkou ČR. Zamávejme si státní vlajkou v tento den ve 14.00 hodin do čtyř  světových strana pak vrcholové snímky s vlajkou ČR z výstupů 28.října 2017 nám zašlete na adresu  zc.manzes@murtnecpam nebo Facebook Pohádkové království," dodal  Marcel Goetz.
 
"Zkusme stoupat s českou vlajkou a to kdekoliv na světě podle hesla "Kdo nestoupá neni Čech". Nejlepší vrcholové fotografie s vlajkou ČR z 28. října  2017 vyhodnotíme a pochlubíme se s výsledk společně s Klubem českých turistů na veletrhu Regiontour v Brně 18.ledna 2018. Letošní akce je ovšem je přípravou na daleko velkolepejší akci, která by měla proběhnout v roce 2018, kdy budou probíha oslavy století od vzniku Československa," uzavřel své povídání autor projektu Marcel Goetz.


    SportovniListy.ct napsaly ...    

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)