Svátek má: Bohuslava

Politika

Velikost textu:

Blaha: Smrti se může vysmívat jen lidský odpad!

Blaha: Smrti se může vysmívat jen lidský odpad!

Hrůza, když Bardy z Aktualit brečí, že politici tančí na hrobě Karla Gotta a tentýž Bardy spolu s dalšími hyenami z opozice už rok a půl tančí na hrobě Jáana Kuciaka. To nevymyslíš, to jsou sluníčkáři, píše na facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
13. října 2019 - 13:21

Ti liberální tragédi fakt nemají ani špetku sebereflexe.

Jinak, nevzpomínám si, že by někdo z nás "neslušných" Slováků na síti cynicky vtipkoval o smrti Kuciaka, ale pamatuji si, jak se ta „nejslušnějši“ sluníčka z Deníku N a Zemři hnusně vysmívali Gottově smrti a dělali z něj idiota, pokračuje Blaha.

Víte, liberální dětičky, vy fakt nemáte právo moralizovat. Neumíte projevit ani obyčejnou úctu k zesnulým. Co vy chcete  mluvit o morálce?

Jak to že hlava Slovenska Zuzana Čaputová chyběla na posledním rozloučení s Karlem Gottem!

To, že jako hlava státu nebyla na pohřbu Karla Gotta, to je facka pro miliony Slováků, kteří si Gotta nesmírně vážili, Slováci vyrůstali na jeho hudbě a obdivovali ho jako jednu z největších osobností československé kultury - ano Karel Gott byl i náš.

Já vím, že Čaputová tam nikomu nechyběla, ale tady jde o princip. Pokud není hlava státu na posledním rozloučení s Karlem Gottem, je to projev neúcty vůči člověku, kterého si Slováci váží stokrát více než všech tuctových Havlů dohromady.

Slovensko tam mělo být zastoupeno protokolárně na nejvyšší úrovni, ať už je duševní úroveň dané političky jakkoli nízko.


Velikáni A liliputáni

Byla psí povinnost Čaputovej tam sedět. Ne kvůli sobě, ale kvůli Slovensku. To, že tam nebyla, je snad cyničtější než celé psychopatické Zemři.

Karel Gott byl pro nás Slováky osobností, na kterou se nezapomíná. A je jedno, jakou ostudu dělá Slovensku Čaputová - my něj nezapomeneme.

Konečně, on by se nad nějakou blondýnkou pouze pousmál. Ať si sedí doma.

Loučíme se s velikánem. Neztrácejme čas s liliputány.

Sbohem, mistře! Všechna čest!, končí svůj příspěvěk na facebooku Ĺuboš Blaha.

(rp,prvnizpravy.cz, fb, foto:arch.)