Svátek má: Viola

Politika

Velikost textu:

Ideová zášť a nesnášenlivost z nich jen kape. Záminky pro nenávist

Ideová zášť a nesnášenlivost z nich jen kape. Záminky pro nenávist

„Ideová zášť a nesnášenlivost z nich jen kape. Nějakou záminku si pro svoji svatou nenávist vždycky najdou," komentoval Petr Štěpánek kauzu kolem darovaných peněz Univerzitě Karlově.

Petr Štěpánek
13. října 2019 - 08:35

„Až budou vysoké školy zase fňukat, že mají málo peněz, a škemrat, ať jim přisypeme z veřejných rozpočtů, vzpomeňme si, jak neokomunističtí zoufalci z řad studentů i pedagogů Univerzity Karlovy pohrdli finančním darem od Home Creditu," napsal ve svém komentáři Petr Štěpánek.

„Kecy o obchodu s chudobou nechť si tihle tragičtí pokrokáři nechají na koledu. Ideová zášť a nesnášenlivost z nich jen kape. Nějakou záminku si pro svoji svatou nenávist vždycky najdou. Aktuálně je to Kellner, PPF, Čína, Zeman atd. Ale to není u mentálních bolševiků nic nového," uzavřel svůj krátký komentář k události která zaplavila jeden den média, Petr Štěpánek.

Komentář vzbudil celou řadu různých komentářů ...

"Tohle je naše vysoké školství, fuj tajksl !!!" napsal jeden z nich.

"Opět další umělá kauza," mínil další.
  
"No, půl milionu ročně od nejbohatší finanční skupiny pro nejprestižnější českou školu není zrovna nějaká hogo fogo suma," napsal další čtenář, kterému Štěpánek odpověděl: "Žádný půlmilion se neválí na chodníku. A s tou prestiží bych se taky zrovna moc neoháněl. Kdeže ty staré sněhy jsou."

(ps, facebookový profil Petra Štěpánka, Prvnizpravy.cz, foto: ps)