Svátek má: Bořek

Politika

Velikost textu:

Není spolupořadatelem akcí Milionu chvilek Česká televize?To mě napadlo

Není spolupořadatelem akcí Milionu chvilek Česká televize?To mě napadlo

„Milá Česká televize! Všiml jsem si, že je teď Tvojí běžnou praxí, že zveš na různé akce. Naposledy na demošku Milionu chvilek proti zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. To je moc fajn. My totiž v Pardubicích taky něco pořádáme," svěřil se na facebookovém profilu Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
20. února 2020 - 08:25

„Vašek a Zuzka tu budou mít 25. února 2020 v 19:00 v Domě techniky na náměstí Republiky besedu, takže to taky určitě odvysílej. Samozřejmě v hlavních zprávách. To víš, bude fajn, když přijde hodně lidí. Předem díky!" uvedl dál ironicky komentátor současného dění Petr Štěpánek pozvánku do Pardubic s narážkou na pozvánku na akci Milionu chvilek, kterou v hlavní zpravodajské relaci odvysílala Česká televize.

„Vlastně ani snad nechci domýšlet, co bych si myslel, kdybys tuhle naši pozvánku neodvysílala. Asi něco ve smyslu „čtyři nohy dobré, dvě špatné“, jak kdysi ve Farmě zvířat napsal pan Orwell, nebo že „všichni jsme si rovni, ale někteří si jsou rovnější“.   Každopádně, pokud to do hlavních zpráv nezařadíš, bude to vypadat, jako že tu nejsi pro všechny, jak podle zákona máš být, ale že posluhuješ a přihráváš jen někomu. Možná by mě pak dokonce napadlo, že jsi vlastně spolupořadatelem akcí Milionu chvilek a že s těmi milými hochy, co chodí na pohřby ve fraku a z různých protestů si udělali docela fajn živobytí, vytváříš mocenský kartel k protlačení politických zájmů jedné názorové partičky," píše se ve Štěpánkově komentáři.

„Tedy, že s jedněmi bojuješ proti druhým a že, ačkoli peníze si bereš ode všech, podkuřuješ jen někomu, takže nejsi objektivní, vyvážená, všestranná a pluralitní, jak podle zákona máš být. Ale to Ty určitě jsi, že? Takže ještě jednou předem díky. Přeju Ti ostrý obraz a dobrý zvuk.  Tvůj věrný divák Petr." uzavřel svůj komentář Petr Štěpánek.

Odpověď z České televize Petrovi Štěpánkovi byla rychlá. Obdržel automatickou odpověď s odkazem, že odpovědi na nejčastějí dotazy jsou uvedeny na webu České televize.

(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Petra Štěpánka, foto: ps)