Svátek má: Karolína

Regiony

Velikost textu:

Agresivního rotvajlera musel uspat veterinární technik

Agresivního rotvajlera musel uspat veterinární technik

K odchytu volně pobíhajícího psa  v Olomouci na ulici Dobrovského byli ve čtvrtek 28.listopadu kolem půl osmé večer vysláni olomoučtí strážníci.

Ilustrační foto
1. prosince 2019 - 08:00

Hlídka psa nakonec nalezla na ulici Hanáckého pluku. Jelikož však byl pes velice agresivní a nebylo jej možné odchytit, byl na místo přivolán veterinární technik a ten psa uspal. Strážníci zvíře následně převezli do útulku v Neředíně.


Od začátku roku strážníci řešili celkem 499 oznámení o volně pobíhajících psech, kdy se podařilo odchytit a následně předat do útulku celkem 284 psů.

Zámek v Manětíně je barokní perla západních Čech

Z cihly se vyklubala krabička s jídlem
Na muže, který se s cihlou v ruce pohybuje kolem mateřské školky na ulici Holečkova a oznamovatelka z něj má strach, byli včera před polednem upozorněni strážníci městské policie. Hlídka na místě nalezla muže odpovídajícího popisu, ale ten měl v ruce pouze krabičku s jídlem. Muž strážníkům sdělil, že zde u Domova pro ženy a matky s dětmi (sídlící hned vedle školky) čeká na svou rodinu, které donesl jídlo. Protože zde nedošlo k žádnému protiprávnímu jednání, obešlo se oznámení bez dalšího řešení.

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, DiS., tiskový mluvčí, Městská policie Olomouc

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)