Svátek má: Ivo

Regiony

Velikost textu:

Američan jel i s nasazenou botičkou

Američan jel  i s nasazenou botičkou

Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská.

Ilustrační foto
12. února 2019 - 08:00

Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

Ilustrační foto

V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o první takový přestupek ženy, byla celá věc oznámena správnímu orgánu k dalšímu řešení.

Pro Olomouckenovinky.cz  Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí, Městská policie Olomouc

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)