Svátek má: Teodor

Regiony

Velikost textu:

ČEZ prodlužuje otevírací dobu zákaznických center

ČEZ prodlužuje otevírací dobu zákaznických center

ČEZ prodlužuje po celé republice otevírací dobu svých zákaznických center. Zkrátka nepřijdou ani centra v Olomouci v budově Regionálního centra naproti vlakovému nádraží a v Šumperku na Langrově ulici. 

Ilustrační foto
10. ledna 2018 - 08:00

V zákaznických centrech mohou lidé uzavřít či změnit smlouvu na odběr elektřiny a plynu, ale také objednat chytrý termostat, instalaci střešní fotovoltaické elektrárny nebo se ohledně elektřiny a tepla jen poradit.

Zákaznické centrum

V Olomouci se provozní doba prodloužila v úterý a ve čtvrtek o dvě hodiny do 18:00, v pondělí a ve středu o hodinu do 18:00, v pátek o hodinu do 17:00. V Šumperkuse prodloužila otevírací doba v úterý a ve čtvrtek o hodinu do 17:00.

„Máme tři hesla: férovost, inovativnost a prozákaznickost, podle kterých postupujeme i v praxi a v každé z těchto oblastí neustále zavádíme novinky a vylepšení,“ říká generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.


„Přestože se postupně zvyšuje počet vyřízených požadavků přes internet, máme stále velký počet zákazníků, kteří preferují osobní kontakt. Proto jsme se rozhodli prodloužit otevírací dobu v našich zákaznických centrech.“

Zákaznická centra, jejichž pobočková síť je mezi energetikami nejrozsáhlejší, jsou pro návštěvníky k dispozici ráno už od osmi hodin a ČEZnyní prodlužuje jejich provoz v odpoledních hodinách.

„Chceme zvýšit spokojenost našich zákazníků. Nenabíráme kvůli prodloužení otevírací doby nové pracovníky, dosáhneme toho kroky, které posílí efektivitu naší práce,“ říká Michal Kovařík, ředitel pro prodej a obsluhu v ČEZ Prodej.

Pro Olomouckenovinky.cz Vladislav Sobol, mluvčí Skupiny ČEZ.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto ČEZ)