Svátek má: Naděžda

Regiony

Velikost textu:

Javorník čeká na hejtmana. Dorazí v karavanu

Javorník čeká na hejtmana. Dorazí v karavanu

Šanci promluvit si s vedením Olomouckého kraje z očí do očí dostanou už brzy obyvatelé severní části regionu. Starý karavan, který si hejtman Ladislav Okleštěk přestavěl na mobilní kancelář, totiž v úterý 11. a ve středu 12.června zaparkuje v Javorníku.

Ilustrační foto
9. června 2019 - 08:00

„Rád bych, aby moji cestu brali obyvatelé Javorníku a vlastně celého Jesenicka jako vzkaz, že hejtmanství nekončí za Olomoucí, ale až u polských hranic. Čím víc jsou lidé od centra kraje vzdálení, tím větší pozornost potřebují,“ uvedl hejtman Okleštěk.

Podobně jako v ostatních městech, kam mobilní kancelář vyrazila, se zástupci kraje setkají nejen s občany, ale i se studenty a podnikateli. Už v úterý 11. června večer se hejtman společně s krajským náměstkem pro zdravotnictví Daliborem Horákem potká v Javorníku s představiteli místních firem.  Ve středu dopoledne zamíří diskutovat do javornické základní školy a po obědě otevře hejtman zmiňovanou mobilní kancelář.  

„S karavanem zaparkuji na náměstí v Javorníku mezi druhou a čtvrtou hodinou odpoledne. Doufám, že si lidé najdou čas a promluvíme si spolu o tom, co je trápí a jak může kraj pomoct jejich regionu,“  dodal hejtman Okleštěk.


Podle webu Olomouckého kraje

(lh,olomouckenovinky.cz, foto web Olomouckého kraje)