Svátek má: Václav

Regiony

Velikost textu:

Jiří Kudláček členem předsednictva ODA

Jiří Kudláček členem předsednictva ODA

Dlouholetý starosta Hranic a kandidát na senátora za Přerovsko Jiří Kudláček se dnes stal členem předsednictva ODA. Za odstoupivší Zdenu Kapičkovou byl podle stanov strany kooptován a ujal se výkonu funkce v šestičlenném předsednictvu ODA.

Jiří Kudláček, člen předsednictva ODA
6. srpna 2020 - 21:14
(Komerční sdělení)

Těší nás, že novou posilou je místopředseda krajské organizace ODA v Olomouckém kraji, který tak posílí zastoupení Moravy v předsednictvu ODA,“ řekl nám k tomu Zdeněk Somr, první místopředseda strany.

Jiří Kudláček se bude v podzimních volbách ucházet o senátorské křeslo v obvodu č. 63. Lidé ho mohou znát jako dlouholetého starostu Hranic, v jejichž vedení je už od roku 2015. Jako člen horní komory by nadále chtěl rozvíjet přerovský region.

V senátu má velké plány. „Osobně si myslím, že je nutné se vrátit především k úzké spolupráci všech starostů a zastupitelstev obcí. Tito lidé a především tyto orgány skutečně spravují každý metr naší republiky. Především oni znají potřeby své oblasti a dohromady jsou schopni vytvářet velmi kompetentní názor na tvorbu legislativy a podmínky pro další rozvoj,” míní Jiří Kudláček.

(red,olomouckenovinky.cz, ODA, foto:ODA)