Svátek má: Teodor

Regiony

Velikost textu:

Lyže, sauna a punč. Lákadla pro turisty jedna báseň

Lyže, sauna a punč. Lákadla pro turisty jedna báseň

Roadshow Vzhůru do Olomouckého kraje se překlopila do druhé poloviny svojí cesty. Dohromady má navštívit dvacet míst v Česku i zahraničí a přilákat tak do kraje další turisty. 

Ilustrační foto
6. listopadu 2017 - 08:00

Tématem propagační akce jsou zimní sporty, lázně a adventní trhy. Motivem kampaně je horkovzdušný balón, v němž se lidé mohou proletět.O skvělých jesenických sjezdovkách, prvotřídních lázních a oblíbených vánočních jarmarcích provoněných punčem místní lidé vědí. Díky roadshow se teď o nich dovědí také obyvatelé Pardubic, Vídně, Bratislavy či například Krakowa. Tam všude má marketingový tým ještě vyrazit.

Ilustrační foto

Uvnitř informačních stánků zjistí zájemci všechno potřebné k tomu, aby v našem regionu mohli strávit aktivní, pohodovou a zábavnou dovolenou. A nejen to.

„Součástí doprovodného programu je také ochutnávka regionálních potravin nebo například lyžařský trenažér,“ uvedl vedoucí oddělení cestovního ruchu Olomouckého kraje Radek Stojan.


Lidé, kteří v průběhu roadshow vyplní jednoduchý dotazník, postoupí do slosování o atraktivní cenu, kterou je let horkovzdušným balónem.

Podle webu Olomouckého kraje

(lh,olomouckenovinky.cz,foto Olomoucký kraj)