Svátek má: Vavřinec

Regiony

Velikost textu:

Nová lékárna v Jeseníku

Nová lékárna v Jeseníku

V budově polikliniky byla slavnostně otevřena nová lékárna. Stavební úpravy trvaly necelých osm týdnů, poté následovalo vybavení vnitřních prostor a naskladnění zboží.

Ilustrační foto z otevření
27. července 2020 - 08:00

„Návštěvníci již nebudou muset pro své léky opustit budovu, vše naleznou pod jednou střechou, což ocení obzvláště starší občané. V příštích měsících spustíme realizaci další modernizace, což bude soubor úprav pro zlepšení pohybu a orientace znevýhodněných osob v poliklinice,“ přiblížil majitel objektu Milan Plesar. Slavnostnímu otevření byli přítomni také zástupci Olomouckého kraje a vedení města.

„Za město Jeseník musím ocenit koncepci rozvoje majitele polikliniky, která představuje postupné zlepšování podmínek pro poskytování lékařské péče pro obyvatele města a okolí. Teprve nedávno jsme se zde sešli při otevření rentgenu, který je nejmodernějším přístrojem na Jesenicku a spoluobčané si určitě všimli nových oken a dveří, které zlepšují komfort jak lékařům, tak návštěvníkům polikliniky,“ zhodnotila dosavadní spolupráci starostka Jeseníku Zdeňka Blišťanová.


„I z pohledu této akce jsem rád, že nás před zhruba dvěma lety svedla náhoda dohromady s panem Milanem Plesarem, který se stal novým majitelem jesenické polikliniky. Za necelé dva roky již v tomto zdravotnickém zařízení realizoval řadu investic, a to i s přispěním Olomouckého kraje, které pozvedly jeho úroveň,“ uvedl náměstek hejtmana Dalibor Horák.

Podle webu města Jeseník

(lh,olomouckenovinky.cz,foto web města Jeseník)