Svátek má: Bohumil

Regiony

Velikost textu:

O druhý ročník Slavností Olomouc je obrovský zájem

O druhý ročník Slavností Olomouc je obrovský zájem

Na Korunní pevnůstce se 2. a 3. června uskuteční druhý ročník multižánrového hudebního festivalu Slavností Olomouc. Na Hanou přijedou Rybičky 48, Mirai nebo Tři sestry..

Z posledního ročníku
22. května 2023 - 08:00

A o vstupenky je mimořádný zájem. Sobota je kompletně vyprodaná, v prodeji zůstávají jen páteční vstupenky.

Už loni přišla na premiérové Slavnosti Olomouc velmi slušná návštěva. Mezi vrcholy prvního ročníku patřil koncert kapely Rybičky 48, která se na Korunní pevnůstku vrátí i letos. Navíc s novou monster show, kterou si letos užijí jen návštěvníci vybraných festivalů.

Sobotní večer bude kromě Rybiček 48 patřit i kapelám Mirai a Horkýže Slíže. Hlavní hvězdou rockového pátku budou Tři sestry.

„Obrovský zájem o lístky svědčí o tom, že se nám letos podařilo poskládat opravdu silný program. Korunní pevnůstku bychom snad dokázali zaplnit i dvakrát. Ale na prvním místě je pro nás komfort všech návštěvníků, takže plně respektujeme kapacitu areálu,“ ujišťuje Jan Svoboda, pořadatel Slavností.Návštěvníky potěší také rozšířená gastro zóna se spoustou burgerů, pravou neapolskou pizzou nebo řeckými a vietnamskými specialitami. Vyberou si i vegani. Pivní fajnšmekři zase ocení Jasnou jedenáctku a UP Ale z řemeslného pivovaru Chomout.

(rp,olomouckenovinky.cz,foto:slavnostiolomouc)Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
65%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
18%