Svátek má: Drahomíra

Regiony

Velikost textu:

O zraněnou čivavu se postarali strážníci

O zraněnou čivavu se postarali strážníci

Ve středu 12.září vyjížděli na základě telefonického oznámení strážníci Městské policie Olomouc na ulici Čadova. Zde se nacházela žena, která nalezla na uvedené ulici zraněného psa.

Nalezená čivava
14. září 2018 - 08:00

Hlídka zraněnou čivavu převzala a následně ji převezla do veterinární ordinace k ošetření. Od začátku letošního roku strážníci řešili 437 oznámení o volně se pohybujících psech, z toho bylo fyzicky odchyceno a následně převezeno do útulku 239 psů.


Blokové čištění stále pokračuje
Čtveřici vozidel, která byla zaparkována na ulici Karafiátová v místě, kde mělo probíhat blokové čištění pracovníky Technických služeb města Olomouce, řešili včera v ranních hodinách strážníci Městské policie Olomouc. Místa, kde má probíhat blokové čištění pracovníky TSMO, jsou s dostatečným časovým předstihem (nejméně sedm dnů předem) opatřena přenosným dopravním značením Zákaz zastavení s dodatkovou tabulkou, kde je vyznačen termín blokového čištění. Od začátku těchto prací strážníci řešili 364 vozidel, jejichž řidiči nerespektovali dopravní značení. Upozorňujeme tímto řidiče, aby svá vozidla v termínu blokového čištění přeparkovali a předešli tak zbytečným komplikacím.

Pro Olomouckenovinky.cz  Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí, Městská policie Olomouc.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)