Svátek má: Sabina

Regiony

Velikost textu:

Opilý muž po dvou incidentech skončil v rukou policie

Opilý muž po dvou incidentech skončil v rukou policie

Do Azylového domu pro matky s dětmi v Sokolské ulici byli ve středu kolem páté hodiny odpoledne vysláni strážníci Městské policie Olomouc.

Ilustrační foto
18. listopadu 2017 - 08:00

Dle telefonického oznámení se zde měl nacházet opilý muž, který přišel navštívit svou ženy a děti a nechce z místa odejít. Po příjezdu hlídky pracovnice azylového domu uvedla, že muž před chvílí odešel. Strážníkům se zhruba čtyřicetiletého muže podařilo kontaktovat v ulici Sokolská, kdy mu bylo doporučeno, aby při kontaktu s dětmi byl ve střízlivém stavu.


Zhruba o tři hodiny později se strážnici s mužem setkali znovu a to v supermarketu na třídě Svobody. Sem byla hlídka přivolána z důvodu krádeže potravin dotyčným mužem. Ten odcizil potraviny v celkové hodnotě necelých dvou set korun. Při kontrole strážníci zjistili, že jedenačtyřicetiletý muž již v minulosti měl problémy se zákonem za majetkový trestný čin. Na základě této skutečnosti byla na místo přivolána Policie ČR, která si muže pro podezření ze spáchání trestného činu převzala k dalšímu řešení.

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí Městská policie Olomouc.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)