Svátek má: Marián

Regiony

Velikost textu:

Rekonstrukce budovy magistrátu znamená zčásti omezení komfortu

Rekonstrukce budovy magistrátu znamená  zčásti omezení komfortu

Modernizace vstupní haly budovy Magistrátu města Olomouce ve Štursově ulici dočasně omezí komfort návštěvníků tohoto pracoviště.

Budova magistrátu
10. března 2018 - 08:00

K žádnému omezení poskytovaných služeb ze strany odboru sociálních věcí a odboru sociálních služeb ale nedojde, všechny pracovníky najdou občané v jejich současných kancelářích.


Od pondělí 12. března bude procházet modernizací vstupní hala budovy na adrese Štursova 1, sousedící s areálem OD Kaufland, v níž sídlí odbor sociálních věcí a odbor sociálních služeb. Výsledkem stavebních úprav bude moderní prostorné prostředí, které občanům zpříjemní a díky přehlednosti také zjednoduší jejich návštěvu úřadu.

Nepříjemnost pro jeřábníka ve slévárnách v Brníčku. Hořelo mu v kabině

Stavební práce dočasně, po dobu asi tří měsíců, omezí komfort návštěvníků těchto pracovišť. Vstup do budovy bude umožněn pouze ze strany Štursovy ulice, a to vchodem B v zadní části budovy směrem k ulici Hálkova, který bude bezbariérový. Právě vedle tohoto vchodu je možno pro přístup do vyšších podlaží budovy využít výtah nebo schodiště. Ze strany od parkoviště Kauflandu nebude po dobu rekonstrukce vstup vůbec možný.

Květná zahrada patří mezi nejvýznamnější zahradní díla v celosvětovém měřítku

Podstatné je, že všechny pracovníky najdou občané v jejich stávajících kancelářích, omezení se týká pouze vstupní haly hlavního vchodu, odkud bude ke vchodu B přemístěno pracoviště ostrahy budovy a informačního centra. O náhradním umístění WC pro návštěvníky budovy budou informovat nová označení v budově a samozřejmě i pracovníci ostrahy.

Podle webu města Olomouce

(lh,olomouckenovinky.cz,foto město Olomouc)