Svátek má: Emílie

Regiony

Velikost textu:

Řidič nerespektoval dopravní značku a havaroval

Řidič nerespektoval dopravní značku a havaroval

V pátek 12. května přijali policisté oznámení o dopravní nehodě u Javorníku. Okolo druhé hodiny odpoledne vyjížděl 21letý řidič s vozem zn. VW Golf z Javorníku po ul. Polská.

Ilustrační foto z nehody
16.květen 2017 - 08:00

Na křižovatku přijel po místní komunikaci označené dopravní značkou „Dej přednost v jízdě“. Tuto dopravní značku však nerespektoval a nedal přednost vozu zn. Škoda Felicia, který jel po hlavní silnici. Šestašedesátiletý řidič škodovky se snažil střetu předejít intenzivním brzděním. To se však nepodařilo a škodovka čelně narazila do boku VW. Řidič škodovky utrpěl zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Policisté provedli u řidičů dechové zkoušky na alkohol. Obě byly negativní. Při dopravní nehodě vznikla na vozidlech škoda za 22.000 Kč.

Krádež elektrokola oznámila na policii 60letá žena z Jeseníku
Neznámý pachatel v noci na sobotu 13. května vnikl do panelového domu. Ve sklepě se vloupal do jedné z kójí. Uvnitř odcizil elektrokolo zn. Apache Energy, v hodnotě 10.000 Kč. Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a porušování domovní svobody.

V neděli 14. května se na policii v Jeseníku dostavil poctivý nálezce
Osmadvacetiletý muž si šel v neděli dopoledne vybrat hotovost do bankomatu. Ve výdejní přihrádce však nelezl bankovky v celkové hodnotě 1.000 Kč. Policisté odevzdané peníze předají do příslušné banky, která je vrátí pravému majiteli.

Pro Olomouckenovinky.cz por. Ing. Tereza Neubauerová, tisková mluvčí, KŘ Policie Olomouckého kraje.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto Policie Olomouckého kraje)