Svátek má: Andrea

Regiony

Velikost textu:

Rozloučení s letošní sezónou trhů bude ve velkém stylu!

Rozloučení s letošní sezónou trhů bude ve velkém stylu!

Město Šternberk zve na poslední letošní Venkovské trhy Šternberk. Poslední trhy budou ještě v duchu babího léta, vinobraní, dýní a dalších plodů a radostí a krás nadcházejícího podzimu. 

Šternberk
5. října 2017 - 08:00

Těšit se můžete na kvalitní pečivo, uzeniny, sýry, kávu, víno, mošty, koření, maso a spousty dalších dobrot, burčák, dýně a regionální zeleninu a doplňky související s venkovským způsobem života.

K poslechu zahraje kapela TUČÉŇÁCI  z Tučína na Přerovsku, která rozhodně není na našich trzích nováčkem a už v uplynulých letech sklízela velký úspěch.A protože jsou toto trhy poslední, rozloučíme se s nimi jak se patří a na všechny z vás, příznivce trhů, se moc těší!

Ilustrační foto

Výborná spolupráce města Šternberka a Automotoklubu ECCE HOMO Šternberk přivedla organizátory na myšlenku udělat letos společné rozloučení – rozloučení se sezónou trhů a zároveň i s motoristickou sezónou 2017.  V rámci posledních letošních Venkovských trhů proběhne také prezentace jezdců domácího Automotoklubu Ecce Homo Šternberk v ÚAMK. Budete mít možnost vidět vozy našich jezdců i závodníky samotné, kteří pro Vás a Vaše děti budou mít připraveny podpisové karty, plakáty a můžete se se svými favority vyfotit. Ze šternberských jezdců se můžete setkat s novopečeným mistrem České republiky ve své kategorii Lukášem Tomečkem, který na náměstí přiveze svoje závodní náčiní VW Golf I GTI Oettinger, jeho bývalý vůz předvede další domácí jezdec Petr Kůs, oba ze stáje Tomeček motorsport, uvidíme i nováčka v závodním prostředí, šternberského podnikatele a člena pořadatelského sboru AMK Ecce Homo Lukáše Malíka s vozem Opel Astra OPC.

Na šternberském náměstí budeme mít možnost vidět i "závodní stáj" z nedalekého Štěpánova, která představí velmi atraktivní vozy, např. Demon Car Zdeňka Kráčmara nebo krásnou zelenobílou Normu Zdeňka Chudoby. Jedním z nejočekávanějších vozů bude na náměstí Ligier ze stáje Trnka Racing. Vůz a především jezdec předvedli v letošní sezóně skvělé výkony v rámci mistrovství Evropy. Jeden z nejrychlejších evropských jezdců Petr Trnka se taktéž zúčastní prezentace závodníků hájících barvy šternberského AMK Ecce Homo na Hlavním náměstí.

Nenechte si ujít symbolické rozloučení jezdců s letošní závodní sezonou na šternberském náměstí při tradiční akci venkovské trhy.

Pro Olomouckenovinky.cz Mgr. Irena Černocká, tisková mluvčí, Městský úřad Šternberk.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto město Šternberk)