Svátek má: Bartoloměj

Regiony

Velikost textu:

Spolubydlící skončila na záchytce

Spolubydlící skončila na záchytce

Ve středu 14.listopadu po sedmé hodině večerní řešili strážníci Městské policie Olomouc oznámení, kdy mělo v jednom z bytů panelového domu na třídě Kosmonautů docházet k incidentu mezi spolubydlícími.

Ilustrační foto
17. listopadu 2018 - 08:00

Hlídce na místě oznamovatel uvedl, že jeho spolubydlící je podnapilá a rozbíjí zde věci. Strážníci zjistili, že se jedná o čtyřiačtyřicetiletou ženu, který byla silně podnapilá, neschopná srozumitelné komunikace a byla agresivní. Vzhledem ke stavu dotyčné byla na místo přivolána převozová služba a ta se postarala o její transport na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde se nepodařilo provést dechovou zkoušku, protože se jí žena odmítla podrobit. Jelikož se během řešení incidentu nezjistilo poškození majetku, obešla se celá věc, kromě převozu ženy k vystřízlivění, bez dalších úkonů.

V pátek, třicet minut po půlnoci, vyjížděli strážníci Městské policie Olomouc na ulici Slovenská, kde se do bytového domu měl dobývat neznámý muž. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která zde po příjezdu našla podnapilého muže. Při řešení oznámení strážníci zjistili, že muž zde bydlí, ale vzhledem k jeho stavu mu činí problém odemknout vchodové dveře. S tímto úkonem mu strážníci pomohli a doprovodili ho v pořádku domů.

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí, Městská policie Olomouc

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)