Svátek má: Petr

Regiony

Velikost textu:

Strážníci řešili havárii vody v Olomouci

Strážníci řešili havárii vody v Olomouci

V pátek 27.července před půl druhou ráno zjistili strážníci, během hlídkové činnosti, že na ulici Jílová vytéká na chodník voda.

Ilustrační foto z havárie vody
31. července 2018 - 08:00

Při bližší kontrole hlídka zjistila, že zde došlo k havárii vodovodního potrubí, kdy byla kromě chodníku zaplavena i část komunikace. Přes operační středisko byla telefonicky kontaktována pohotovost příslušné vodárenské firmy, která se postarala o odstranění závady.

Foto z havárie

Kytarista rušil noční klid
Oznámení o rušení nočního klidu mužem, který před barem na ulici Univerzitní hraje na kytaru, přijalo v neděli 29.7.2018 před půl třetí ráno Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala jedenatřicetiletého muže ze Španělska, který zde opravdu hrál na kytaru a prokazatelně rušil noční klid. Strážníci kytaristovo vystoupení ukončili a celá věc byla vyřešena na místě napomenutím.


Mladíci skončili v nemocnici
Incident, při kterém došlo k fyzickému napadení, řešili v sobotu 28.7.2018 kolem druhé hodiny ranní před klubem v ulici Riegrova strážníci Městské policie Olomouc. Po příjezdu na místo již nedocházelo k žádnému konfliktu a nacházela se zde skupina několika osob, kdy dva mladíci měli drobná zranění v obličejové části. Jak mladíci, tak svědci události shodně uvedli, že dvojice byla napadena dvěma neznámými mladíky, kteří po incidentu z místa utekli. Ani jeden z poškozených nebyl schopen vysvětlit příčinu vzniklé potyčky. Vzhledem k tomu, že mladíci měli drobná krvácející zranění, byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba. Ta dvojici převezla do fakultní nemocnice k dalšímu ošetření. Celá věc byla postoupena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití neznámým pachatelem.

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí, Městská policie Olomouc.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)