Svátek má: Alexandra

Regiony

Velikost textu:

Taneční veselice pro seniory ovládne výstaviště

Taneční veselice pro seniory ovládne výstaviště

Pavilon A Výstaviště Flora zaplní v úterý 21. listopadu senioři. Hodinu po poledni začne tradiční taneční veselice, kterou tento podzim odlišuje výjimečný program.

Ilustrační foto
15.listopad 2017 - 08:00

„Vždy se snažíme o obměnu programu, ale díky dotaci za druhé místo v soutěži Obec přátelská seniorům můžeme být tentokrát velkorysejší,“ uvedl náměstek primátora Ladislav Šnevajs.


Na veselici bude k tanci hrát osmnáctičlenný orchestr New Street Band. Součástí programu bude vystoupení dětí s flétnami a zajímavé exhibiční vystoupení Pole Dance u tyče. V jednání je možnost vystoupení na kruzích, které by byly zavěšeny ze stropu pavilonu A.

„Veselice je skutečně oblíbená, účastní se jí členové všech dvaceti městských klubů seniorů, ale i veřejnost, především příbuzní a známí seniorů z okolních obcí,“ popsal vedoucí oddělení sociálních služeb magistrátu Zdislav Doleček.

Kapacita činí 640 míst a podle Dolečka je již nyní 450 vstupenek na veselici prodáno. Zbývající jsou k mání na odboru sociálních věcí Magistrátu města Olomouce ve Štursově ulici v kanceláři 321 během úředních hodin.

Podle webu města Olomouce

(lh,olomouckenovinky.cz,foto město Olomouc)