Svátek má: Miloslava

Regiony

Velikost textu:

V Mikulovicích havaroval nákladní vůz

V Mikulovicích havaroval nákladní vůz

Před druhou hodinou odpolední ve čtvrtek 9.května se v Mikulovicích, část Široký Brod, odehrála dopravní nehoda nákladního vozu.

Ilustrační foto z místa nehody
12. května 2019 - 08:00

Pětašedesátiletý muž s vozem zn. Mercedes – Benz jel ve směru na Písečnou. Při jízdě se míjel s protijedoucím nákladním vozem, a proto najel na krajnici. Pravými koly však vyjel mimo komunikaci a sjel do příkopu. Zde zůstal nákladní vůz ležet na pravém boku. Dechová zkouška na alkohol byla negativní. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 15.000 Kč.

Havarovaný vůz

Policejní komisař v těchto dnech sdělil podezření dvěma cizincům ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování. V neděli 5. května měli přijet do obce na Javornicku a prohledávat bytový dům. Bouchali na jednotlivé byty s tím, že hledají muže, se kterým měli spor. Šestadvacetiletý podezřelý byl vybaven sekerou a mladší z podezřelých, 21letý muž, držel v ruce kovovou tyč s drátem. Nejméně dvěma ženám, které otevřely svůj byt, vyhrožovali, že hledanému muži useknou a rozseknou hlavu. Tímto jednáním tak u přítomných a pak i u hledaného muže vzbudili důvodnou obavu o život a zdraví. Podezřelým mužům v případě uznání viny hrozí až trest odnětí svobody na tři roky.

Pro Olomouckenovinky.cz por. Ing. Tereza Neubauerová, tisková mluvčí, KŘ Olomouckého kraje

(lh,olomouckenovinky.cz,foto policie OK)