Svátek má: Iva

Regiony

Velikost textu:

Veletrh nabídne moderní technologie a tipy na úspory energií

Veletrh nabídne moderní technologie a tipy na úspory energií

Olomoucký kraj i jeho partneři se budou prezentovat na 62. ročníku stavebního a technického veletrhu Stavotech – Moderní dům Olomouc. Jedním z klíčových témat budou energie.

Stavotech
3. listopadu 2022 - 08:00

„Drahé energie teď patří mezi hlavní problémy nejen domácností, ale i podnikatelského sektoru. Veletrh Stavotech nabízí každoročně bohatý doprovodný program, který je obohacen o přednášky z oblasti stavebnictví, vytápění, ale právě také možných úspor energie. Proto by si tento veletrh, obzvlášť letos, neměli lidé nechat ujít,“ řekl Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.

Veletrh se uskuteční na olomouckém výstavišti Flora ve dnech 3. až 5. listopadu. Stavotech se za poslední roky vypracoval mezi největší a nejoblíbenější akce tohoto druhu na Moravě.

„Olomoucký kraj se na veletrhu bude prezentovat jako region vědy, inovací a high-tech oborů. Našimi partnery budou například Inovační centrum Olomouckého kraje nebo krajská hospodářská komora,“ dodal Šafařík. Na Stavotechu nebude chybět ani okresní hospodářská komora, agentura CzechInvest a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Olomouckénovinky.cz informovala Mgr. Bc. Barbora Svobodová, tisková mluvčí Olomouckého kraje.

(rp,olomouckenovinky.cz,foto:ok)Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
74%
Ne
transparent.gif transparent.gif
12%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
14%