Svátek má: Bartoloměj

Regiony

Velikost textu:

Z autobusu putoval rovnou na traumatologii

Z autobusu putoval rovnou na traumatologii

S žádostí o spolupráci se včera na Operační středisko Městské policie Olomouc telefonicky obrátila dispečerka Dopravního podniku města Olomouce.

Ilustrační foto
2. února 2019 - 08:00

Důvodem byl podnapilý muž, který odmítal opustit autobus na lince číslo dvacet. Hlídka po příjezdu na ulici Štěpánovská v Chomoutově v autobuse kontaktovala dvaatřicetiletého muže, který byl pod vlivem alkoholu a měl krvácející zranění na hlavě. Z tohoto důvodu byli na místo přivoláni záchranáři a ti muže převezli na ošetření do fakultní nemocnice na traumatologii. Podle zraněného muže si úraz způsobil sám pádem na zem.

Nález injekčních stříkaček
Na odhozené injekční stříkačky u popelnice na BIO odpad na ulici Tomkova, byli včera po poledni telefonicky upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Oznamovatelka vyčkala to příjezdu hlídky a na místě jí ukázala místo, kde se nacházely dvě injekční stříkačky. Od začátku roku strážníci řešili celkem osm oznámení, kdy k odborné likvidaci předali celkem třináct kusů infekčního materiálu. Za stejné období loňského roku je zde pokles o jedenadvacet kusů stříkaček.

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí Městská policie Olomouc

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)