Svátek má: Lucie

Regiony

Velikost textu:

Z policejního notesu: Muž se vloupal do auta a podnapilý muž v tramvaji

Z policejního notesu: Muž se vloupal do auta a podnapilý muž v tramvaji

V úterý 7.3.2017 po druhé hodině ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni prověřit oznámení na ulici Jílová, kde měl neznámý muž bouchat do vozidla a snažit se do něho vniknout.

Ilustrační foto
8.březen 2017 - 08:00

Hlídka na místě zjistila pětatřicetiletého muže ze Slovenska nacházejícího se u vozidla Kia, které mělo rozbité okno u levých zadních dveří. O několik minut později se na místo dostavila i hlídka Policie ČR, která přijala stejné oznámení. Z důvodného podezření, že se jedná o pachatele tohoto vandalského jednání si státní policie na místě celou věc převzala.

Opilec nechtěl opustit tramvaj
V pondělí v odpoledních hodinách kontaktoval Operační středisko Městské policie Olomouc dispečer Dopravního podniku města Olomouce, který oznámil opilého muže odmítajícího opustit tramvaj na konečné zastávce na ulici Fibichova. Jelikož na pokyny řidiče k opuštění tramvaje pro porušení přepravních podmínek opilec nereagoval, byli na místo přivoláni strážníci. Ti po příjezdu na místo v tramvaji zjistili osmatřicetiletého muže pod vlivem alkoholu. Vzhledem ke značné opilosti byl muž převezen na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění, kde mu byla zjištěna hodnota 2,8 promile alkoholu v dechu.

Manželskou hádku odnesla televize

Pro Olomouckenovinky.cz Bc. Petr Čunderle, tiskový mluvčí Městská policie Olomouc.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto MP Olomouc)