Svátek má: Blanka

Sport

Velikost textu:

Kam 19.listopadu 2022 za sportem? Hurá na koně v Praze a králiky v Jablonci

Kam 19.listopadu 2022 za sportem? Hurá na koně v Praze a králiky v Jablonci

​​Sportovní program je v těchto podzimních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Koně v O2 aréně
19. listopadu 2022 - 11:00

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


     v  sobotu 19. listopadu 2022




  Fotbal                                   


Mezistátní přípravná utkání 2022 ...


18:00  Turecko  -  Česko

MOL Cup ...  osmifinále

15:00  FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha
16:00  Bohemians Praha 1905 - FC Hlučín

Liga žen ... 11. kolo

11:00  Slovan Liberec - Dukla Praha
14:00  1. FC Slovácko - Baník Ostrava

  Lední hokej     

Chance liga ... 22. kolo

16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - SC Marimex Kolín
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - HC Slavia Praha
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice
17:00  HC Baník Sokolov -  LHK Jestřábi Prostějov
18:00  HC Dynamo Pardubice B - HC Frýdek-Místek



Tenis


Challenger Helsinky ...  semifinále

13:30  Tomáš Macháč - Yannick Hanfmann

Turnaj mistrů – čtyřhra ... semifinále

11:30  R. Ram, J. Salisbury - W. Koolhof, N. Skupski
18:30  N. Mektič, M. Pavič - L. Glasspool, H. Heliovaara

Turnaj mistrů ... semifinále


14:00  Novak Djoković - Taylor Fritz
21:00  Casper Ruud - AnLdrej Rubljov

Turín (Itálie) - Turnaj mistrů

Lyžování

Levi (Finsko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Slalom žen v Levi: 1. kolo

13:00 slalom žen v Levi: 2. kolo

Basketbal

Kooperativa Národní basketbalová liga  ... 9. kolo

14:45  Opava - Pardubice
15:00  Nymburk - USK Praha
17:45  Kolín - Ostrava
18:00  Slavia Praha - Hradec Králové
18:00  Děčín - Brno

Volejbal

Extraliga mužů ... 12. kolo

16:00  Kladno - Beskydy
17:00  Ostrava - Příbram
17:00  Zlín - Liberec
18:00  České Budějovice - Odolena Voda
18:00  Benátky nad Jizerou - Karlovarsko

Extraliga žen ... 12. kolo

17:00  KP Brno - Dnipro
17:00  Prostějov - Frýdek-Místek
17:00  Přerov - Olomouc
17:00  Šternberk - Ostrava

Házená

Extraliga mužů ... 14. kolo


16:30  HC Dukla Praha - SKKP Handball Brno
17:00  HBC JVP Strakonice 1921 - HCB Karviná
18:00  Tatran Prešov - KH ISMM Kopřivnice
18:00  O2XYWORLD HBC Jičín - HC ROBE Zubří


MOL liga žen ...  8. kolo

15:00  DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda
15:00  Sokol Písek - DHC Sokol Poruba
16:00  Házená Kynžvart - HC Tatran Stupava
17:00  DHC Plzeň - Iuventa Michalovce

Florbal

Livesport Superliga ...  10. kolo

18:00  PSG PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
19:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - Black Angels
19:00  Předvýběr.CZ Florbal MB - ,ACEMA Sparta Praha
19:00  FAT PIPE Florbal Chodov - FB Hurrican Karlovy Vary

Extraliga žen ... 11. kolo


16:00  FAT PIPE Florbal Chodov - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:00  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - MITEL Florbalová akademie MB
20:00  PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno

Motorismus

Abú Zabí (SAE) - Kvalifikace na Velkou cenu Abú Zabí, závěrečný závod MS vozů formule 1

15:00


Krasobruslení

Sapporo (Japonsko) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Futsal

První liga ... 9. kolo

19:30  Liberec - Chrudim

Hokejbal

Extraliga ... 2. kolo

14:00  HbK Karviná - TJ Snack Dobřany

Extraliga ... 13. kolo

11:00  HBC Hostivař - HBC Pardubice
11:00  Elba DDM Ústí nad Labem - HC Kert Park Praha
11:00  HBC Kladno/ - HBC Prachatice
13:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Hradec Králové 1988
13:00  HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Plzeň

Parkur

Praha - Global Champions Prague Playoffs, finálový díl seriálu parkurové soutěže družstev

Zhruba 240 koní řehtá v Praze Vysočanech před O2 arénou, aby zde závodili v Global Champions League

Curling

Östersund (Švédsko) - Mistrovství Evropy v curlingu

Gymnastika

Sofia (Bulharsko) - Mistrovství světa v skocích na trampolíně

Rychlobruslení

Heerenveen (Nizozemí) - Závody Světového poháru

14:45 - 500 a 5000 m muži, 1500 m a týmový sprint ženy



Králičí hop



Ragby





Pohár XV muži o třetí místo

Praga Praha - Tatra Smíchov  od 13 hodin ve Vysočanech u Rokytky



(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr skála)




Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
27%
Ne
transparent.gif transparent.gif
46%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
27%