Svátek má: Jitka

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 28. července 2019 za sportem? Na fotbal i na cyklistiku

Kam v neděli 28. července  2019 za sportem? Na fotbal i na cyklistiku

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbalisté Slavie hostí v Praze v Edenu Olomouc
28. července 2019 - 11:01

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v neděli 28. července  2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   ... třetí kolo


16:30  FK Jablonec - 1. FC Slovácko
16:30  FK Mladá Boleslav - Slezský FC Opava
19:00  SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc

FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... druhé  kolo

10:15  FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov
17:00  FK Slavoj Vyšehrad -  FK Ústí nad Labem
17:00  FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec


    Český pohár MOL Cup   ... předkolo

17:00  SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FK Kozlovice
17:00  TJ Sokol Lanžhot - FK Hodonín
17:00  FK Šumperk - SK HS Kroměříž
17:00  FC PBS Velká Bíteš - FC Velké Meziříčí
17:00  TJ Unie Hlubina - FC Heřmanice Slezská
17:00  1. FC Viktorie Přerov - FC Viktoria Otrokovice
17:00  1. HFK Olomouc - MFK Vyškov
17:00  Tatran Ždírec nad Doubravou - FC Slovan Havlíčkův Brod
17:00  FC Brumov - FC Strání
17:00  Tatran Všechovice - SK Hranice
17:00  FC Slavoj Olympia Bruntál - SK Jiskra Rýmařov
17:00  MFK Havířov - FC Hlučín
17:00  TJ Sokol Nevšová - FC TVD Slavičín
17:00  TJ Slavoj Polná - FSC Stará Říše
17:00  TJ Slovan Bzenec - FC Slovan Rosice
17:00  SK Dětmarovice - FK Bospor Bohumín
Slovenská Fortuna liga ... druhé  kolo
19:00  FK DAC Dunajská Streda - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
19:00  MŠK Žilina - FC Spartak Trnava

Basketbal


ORADEA (Rumunsko) - ME hráčů do 18 let ... divize B

19:45  Česko - Bosna a Hercegovina

Motorismus

Loket - Velká cena České republiky, závod MS v motokrosu


Cyklistika



Etapový závod Tour de France
21. etapa (Rambouillet - Paříž, 128 km)

Brno - Mistrovství Evropy horských kol
09:30 muži do 23 let
12:00 ženy
15:00 muži

HEUSDEN-ZOLDER (Belgie) - Mistrovství světa v bikrosu

Baseball

Extraliga ... nadstavbová skupina o titul
14:00  Tempo Praha - Arrows Ostrava


Veslování

SARATOSA (USA) - Mistrovství světa do 23 let
Mistrovství světa ve veslování do 23 let 2019 se koná za velkou louží v Sarasotě



Ragby

PRAHA - Turnaj v plážovém ragby  na Ládví
V Praze na Ládví bude k vidění česko - německé zápolení v ragby na písku


Plavání

KWANGDŽU (Korea) - Mistrovství světa v plaveckých sportech
03:00 rozplavby (50 m volný způsob ženy - Apostalonová, 50 m znak muži - Franta, 50 m prsa ženy, smíšená štafeta 4x100 m volný způsob, 1500 m volný způsob muži - Micka),

13:00 50 m motýlek ženy, 50 m volný způsob muži - finále, 50 m volný způsob ženy, 50 m prsa ženy - semifinále, 100 m motýlek muži, 200 m znak ženy - finále, 50 m znak muži - semifinále, 800 m volný způsob ženy, smíšená štafeta 4x100 m volný způsob - finále.

3:00 rozplavby (polohový závod 400 m muži, polohový závod 400 m ženy - Závadová, polohová štafeta 4x100 m muži, polohová štafeta 4x100 m ženy).

13:00 50 m znak muži, 50 m prsa ženy, 1500 m volný způsob muži, 50 m volný způsob ženy, polohový závod 400 m muži, polohový závod 400 m ženy, polohová štafeta 4x100 m muži, polohová štafeta 4x100 m ženy - finále.


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: ps)