Svátek má: Michaela

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 8. října 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, futsal

Kam v pátek 8. října 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, futsal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Praze v Edenu se hraje fotbalové utkání Česko - Wales
8. října 2021 - 10:09

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v pátek 8. října  2021



      Fotbal                                                                                           


Kvalifikace na mistrovství světa 2022 ... skupina E

20:45  Česko - Wales

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina E

20:45  Estonsko - Bělorusko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina G

20:45  Turecko - Norsko
20:45  Lotyšsko - Nizozemsko
20:45  Gibraltar - Černá Hora

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina H

20:45  Rusko - Slovensko
20:45  Malta - Slovinsko
20:45  Kypr - Chorvatsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina J

20:45  Lichtenštejnsko - Makedonie
20:45  Island - Arménie
20:45  Německo - Rumunsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina A

18:00  Chorvatsko - Norsko
18:30  Ázerbájdžán - Finsko
19:00  Estonsko - Rakousko

Kvalifikace ME U21 ... skupina B

20:00  Maďarsko - Polsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina C

17:30  Litva - Malta
18:00  Rusko - Severní Irsko
20:45  Španělsko - Slovensko

Kvalifikace ME U21 ... skupina D

18:00 Bělorusko - Řecko

Kvalifikace ME U21 ... skupina E

17:00  Moldavsko - Wales
17:30  Bulharsko - Gibraltar
19:00  Švýcarsko - Nizozemsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina F

17:30  Bosna a Hercegovina - Itálie
18:00  Švédsko - Černá Hora
18:15  Irsko - Lucembursko

Kvalifikace ME U21 ... skupina H

18:30  Francie - Ukrajina

Kvalifikace ME U21 ... skupina I

20:00  Belgie - Kazachstán


Přípravný zápas

FC Slovan Liberec - MFK Chrudim

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 ... základní část - 12. kolo

17:30  Zlín - Mladá Boleslav
17:30  Vítkovice - Litvínov
17:30  Karlovy Vary - České Budějovice
18:00  Olomouc - Třinec
18:00  Kladno - Plzeň
18:00  Liberec - Sparta Praha
18:00  Hradec Králové - Kometa Brno

Slovenská liga ... 6. kolo

17:30  Košice - Prešov
18:00  Trenčín - Poprad
18:00  Michalovce - Slovan Bratislava
18:00  Zvolen - Banská Bystrica
18:00  Nitra - Liptovský Mikuláš
18:00  Spišská Nová Ves - Nové Zámky


Tenis

Indian Wells (USA) - Turnaj žen ... dvouhra - 2. kolo

20:00  Tereza Martincová  Elina Svitolinová

Challenger Mouilleron-Le-Captif ... čtvrtfinále

Indian Wells (USA) - Turnaj žen dvouhra - 1. kolo

Kateřina Siniaková - Kim Clijstersová

Indian Wells (USA) - Turnaj mužů ... dvouhra - 1. kolo


Altmaier (Německo) - Querrey (USA)
Popyrin (Australie)  -  Kecmanovič (Srbsko)
Taberner (Španělsko) -  Munar (Španělsko)
Daniel (Japonsko) - Kohlschreiber (Německo)
Paul (USA) -  F. López (Španělsko)
Sandgren (USA) - Monteiro (Brazílie)
Pella (Argentina) - Kwon Sun-u (Korea)
Giron (USA) -  Van de Zandschulp (Nizozemsko)
Cressy (USA) - Djere (Srbsko)
Nišikori (Japoénsko) - J. Sousa (Portugalsko)
Tiafoe (USA) - Paire (Francie)
Caruso (Itálie) - Svajda (USA)
Carballés (Španělsko) -  Olivo (Argentina)
Davidovich (Španělsko) - Johnson (USA)


Indian Wells (USA) - Turnaj žen ... dvouhra - 1. kolo

Konjuhová (Chorvatsko) - Schmiedlová (SR)
Jastremská (Ukrajina) - Jacquemotová (Francie)
Garciaová (Francie) - Flipkensová (Belgie)
Sevastovová (Lotyšsko) - Hercogová (Slovinsko)
Sharmaová (Australie) - Vekičová (Chorvatsko)
Frechová (Polsko) - Čeng Saj-saj (Čína)
Dijasová (Kazachstán)  -  Hibinová (Japonsko)
Anisimovová (USA) - Scottová (USA)
Davisová (USA) - Parrizasová (Španělsko)
Šarífová (Egypt) - Koviničová (Černá Hora)
Riskeová (USA) - Liang En-šuo (Tchaj-wan)
Tomljanovicová (Austrálie) - Arconadaová (USA)


Indian Wells (USA) - Turnaj žen ... čtyřhra - 1. kolo

Melicharová, Schuursová (5-USA/Niz.) - Peschkeová, Rusová (ČR/Niz.)
Fernandezová, Gauffová (Kan./USA) - Voráčová, Beguová (ČR/Rum.)

Basketbal

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 3. kolo

18:00  Strakonice - KP Brno

Volejbal

Cagliari (Itálie) - Finále Světového okruhu v plážovém volejbalu

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  6. kolo

18:30 SHC Maloměřice - Brno  -  SKKP Handball Brno

Florbal

Livesport Superliga ... 7. kolo

19:30  FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
19:30  FAT PIPE Florbal Chodov - FBC ČPP Ostrava
20:00  TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokoli Pardubice

Motorismus

Istanbul (Turecko) - Velká cena Turecka, závod MS vozů formule 1
tréninky

14:00 druhý trénink

Cyklistika


Grenchen (Švýcarsko) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Futsal

První liga ... 6. kolo

20:00  Slavia Praha - Liberec
20:00  Plzeň - Žabinští Vlci Brno


Zápas


Oslo (Norsko) - Mistrovství světa v zápase



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)