Svátek má: Taťána

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 11. ledna 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, biatlon

Kam v sobotu 11. ledna 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, biatlon

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Mistrovství Evropy ve veslování na trenažéru
11. ledna 2020 - 12:25

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



       v sobotu 11. ledna  2020



   Fotbal    

Tipsport liga ... skupina B


Skupina A

10:30  Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha
13:00  1.FK Příbram -  FK Jablonec

Skupina B

10:30  FK Varnsdorf - FC Hradec Králové



   Lední hokej    



  Tipsport ELH     ... šestatřicáté  kolo

16:00   Mladá Boleslav -  Vítkovice


   Chance Liga - o pořadí v play off            ... desáté kolo

17:00  VHK ROBE Vsetín -  HC Slavia Praha
17:00  ČEZ Motor České Budějovice - HC Stadion Litoměřice
17:00  AZ RESIDOMO Havířov - HC ZUBR Přerov

   Chance Liga - o účast v předkole           ... desáté kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou
17:00  SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  HC Baník Sokolov - SK Horácká Slavia Třebíč
17:30  HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek



Biatlon

Oberhof (Německo) - Závod Světového poháru

12:00  Štafeta žen na 4x6 kilometrů
14:15  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometrů


Lyžování

Zdelboden (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.30/13.30 obří slalom muži

Drážďany (Německo) - Závody SP v běhu na lyžích
13.30 sprint volně ženy i muži

Sapporo (Japonsko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen

Scuol (Švýcarsko) - Závody SP ve snowboardingu

13.00 paralelní obří slalom

Seefeld (Rakousko) - Kaiser Maximilian Lauf, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

Val di Fiemme (Itálie) - Závod SP v severské kombinaci

10:00/13:30

Val di Fiemme (Itálie) - Závod SP ve skocích na lyžích

16.00

Zauchensee (Rakousko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11.45 sjezd ženy


Basketbal

Liga mužů ... 18. kolo
17:00  Nymburk - Brno
17:30  Pardubice - USK Praha
17:45  Kolín - Hradec Králové
18:00  Opava - Ostrava
18:00  Děčín - Olomoucko

Liga žen ...  13. kolo

15:30  KP Brno - Strakonice
17:00  Slavia Praha  -  Hradec Králové

Volejbal

Extraliga mužů  ...  14. kolo
17:00  Zlín - Příbram
18:00  Lvi Praha - Karlovarsko
19:30  Beskydy - Liberec

Extraliga žen ...  18. kolo
16:00  Olomouc - Přerov
17:00  Frýdek-Místek - Prostějov
17:00  Ostrava - Šternberk
18:00  VK Brno - KP Brno
18:00  Liberec - Olymp Praha

   Házená   

  Mistrovství Evropy mužů


Skupina A

16:00  Chorvatsko - Bělorusko
18:15  Černá Hora - Srbsko

Skupina C


16:00  Lotyšsko - Nizozemsko
18:15  Španělsko - Německo

Skupina E

16:00  Maďarsko - Rusko
18:15  Dánsko - Island

MOL liga žen ... 16. kolo
15:00  Sokol Písek - MŠK Dunajská Streda
19:45  DHC Slavia Praha - HC Sporta Hlohovec

Pohár EHF žen
14:00  DVSC Schaeffler - DHK Baník Most

Veslování

Praha - Mistrovství Evropy ve veslování na trenažéru

Rychlobruslení

Heerenveen (Nizozemsko) - Mistrovství Evropy
13.40   500 a 5000 m muži, 500 a 3000 m ženy

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)