Svátek má: Stela

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 20.února 2021 za sportem bez diváků. Na fotbal, atletiku

Kam v sobotu 20.února 2021 za sportem bez diváků. Na fotbal, atletiku

Sportovní program je v těchto dnech stále skoro v celém světě řádící epidemii  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

basketbal je všude, kam se jen podíváš. Jenže to se zase nemůže
20. února 2021 - 12:36
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

   

    v sobotu 20. února 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  20. kolo

14:00  1. FK Příbram - 1. FC Slovácko
14:00  FK Pardubice - FC Baník Ostrava
14:00  SK Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
16:30  FC FASTAV Zlín - AC Sparta Praha

Slovenská Fortuna liga ...  20. kolo

14:00 MFK Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď
14:00 FK Senica - AS Trenčín
14:00 ŠK Slovan Bratislava - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
14:00 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble -  MFK Ružomberok
15:00 FC Nitra - FC Spartak Trnava

Chance Liga ...  2. kolo

17:00 SK Trhači Kadaň - HC Slavia Praha

Chance Liga ... 7. kolo

16:30 SK Horácká Slavia Třebíč - DRACI PARS ŠUMPERK

Chance Liga ...  10. kolo

16:00  AZ Heimstaden Havířov -  HC RT TORAX Poruba 2011

Chance Liga ...  29. kolo

16:00  HC Benátky nad Jizerou - Rytíři Kladno
16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Vrchlabí
17:00  HC Frýdek-Místek - VHK ROBE Vsetín
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
17:00  HC Baník Sokolov - SC Kolín
17:30  HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litoměřice

Atletika

Ostrava - Halové mistrovství ČR

Ostrava hostí tuzemský atletický halový vrchol, kterým je republikový šampionát

Biatlon

Pokljuka (Slovinsko) - Závody mistrovství světa

11:45  Štafeta žen na 4x6 kilometrů - MS v biatlonu v Pokljuce
15:00  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometru - MS v biatlonu v Pokljuce

Lyžování

Cortina d'Ampezzo (Itálie) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

10:00 slalom ženy - 1. kolo
10:00 slalom muži - kvalifikace
13:30 slalom ženy - 2. kolo

Rašnov (Rumunsko) - Závod SP ve skocích na lyžích

09:45 smíšená družstva

Basketbal 

Renomia Ženská basketbalová liga ... 18. kolo

18:00  Ostrava - Trutnov
18:00  Slavia Praha - Strakonice
18:00  USK Praha - KP Brno

Vilnius (Litva) - Kvalifikace mistrovství Evropy mužů ... skupina C

15:30  Belgie - Dánsko
18:30  Česko - Litva

Volejbal

Extraliga žen ...  11. kolo

17:00  Frýdek-Místek  -  Liberec
17:00  Ostrava  -  Olymp Praha
17:00  Olomouc - VK Brno
17:00  Prostějov - Šternberk
18:00  KP Brno - Přerov

Karlovy Vary - Final Four Českého poháru mužů ... čtvrtfinále

10:00  České Budějovice  -  Beskydy
13:00  Brno - Liberec
16:00  Karlovarsko - Lvi Praha
19:00  Ústí nad Labem - Kladno

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 19. kolo

10:00  TJ Cement Hranice - KH ISMM Kopřivnice
11:30  SHC Maloměřice - Brno  -   Pepino SKP Frýdek-Místek
18:00  HBC Ronal Jičín -  HK FCC Město Lovosice

MOL liga žen ...  19. kolo

17:00  ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha
17:00  DHK Zora Olomouc -  Sokol Písek
18:00  MŠK Dunajská Streda -  DHK Baník Most
18:00  Iuventa Michalovce - Handball PSG Zlín

Evropský pohár mužů ...  odveta osmifinále

18:00  Považská Bystrica -  Zubří

Florbal

Livesport Superliga ...  11. kolo

17:00  Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha

Superliga Florbalu ...  15. kolo

16:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE Florbal Chodov

Superliga Florbalu ...  24. kolo

17:00  FbŠ Bohemians - FBC ČPP Ostrava
19:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec

Futsal

Liga mistrů ...  Osmifinále

16:00  Sporting Lisabon  -   FK Chrudim

Judo

Tel Aviv (Izrael) - Turnaj série Grand Slam

Rychlobruslení

Hačinohe (Japonsko) - Mistrovství světa juniorů na jednotlivých tratích

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)