Svátek má: Radana|Radan

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 30. listopadu 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej

Kam v sobotu 30. listopadu 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Biatlonistka Markéta Davidová
30. listopadu 2019 - 10:00

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 30. listopadu 2019




   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   ... osmnácté kolo


14:30  FC FASTAV Zlín - 1. FC Slovácko
14:30  SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec
17:00  1.FK Příbram - AC Sparta Praha

Slovenská Fortuna liga ... 17. kolo
13:30  FK DAC Dunajská Streda - FC Nitra
14:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - FK Senica
14:00  ŠKF iClinic Sereď - MFK Zemplín Michalovce
14:00  AS Trenčín - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa


   Lední hokej   


CHANCE LIGA     ... sedmadvacáté kolo

16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - Piráti Chomutov
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
17:00  HC Frýdek-Místek - ČEZ Motor České Budějovice
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou
17:00  SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice
17:00  HC Baník Sokolov - HC Slavia Praha
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem
18:00  AZ RESIDOMO Havířov - C Dukla Jihlava

Biatlon

Östersund (Švédsko - Úvodní závody Světového poháru
13:10   Smíšená štafeta dvojic - SP v biatlonu v Östersundu
15:00   Smíšená štafeta - SP v biatlonu v Östersundu

Lyžování

Killington (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování
15.45/19.00 obří slalom ženy

Lake Louise (Kanada) - Závod SP v sjezdovém lyžování
20.15 sjezd muži

Ruka (Finsko) - Závod SP v severské kombinaci
08:30/14:00

Ruka (Finsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.30

Ruka (Finsko) - Závody SP v běhu na lyžích
9:45 10 km klasicky ženy
11:30 15 km klasicky muži


Basketbal

Kooperativa NBL  ...  19. kolo
17:00  Nymburk - Olomoucko

Renomia ŽBL ... 10. kolo
19:00  Slavia Praha - Chomutov

Volejbal

Extraliga mužů ... 9. kolo
16:00  Ostrava - Liberec
17:00  Příbram - Karlovarsko
18:00  Odolena Voda - Brno
18:00  České Budějovice - Kladno

Extraliga žen ... 13. kolo
17:00  Olymp Praha - VK Brno
17:00  KP Brno - Šternberk
17:00  Olomouc - Ostrava
18:00  Liberec - Frýdek-Místek
19:00  Přerov - Prostějov

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  12. kolo
11:00   SHC Maloměřice - Brno - TJ Sokol Nové Veselí
12:00   SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice
16:00   KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
18:00   HC ROBE Zubří- Talent M.A.T. Plzeň
18:00   HBC Ronal Jičín - HC Dukla Praha

MOL liga žen ... 12. kolo
15:00  Sokol Písek - DHK Baník Most
17:00  SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
17:30  DHK Zora Olomouc - HK Hodonín
19:00  DHC Sokol Poruba - HC Sporta Hlohovec


Florbal

Superliga Florbalu ...  14. kolo

19:15  ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB


Cyklistika

Hongkong - Závod Světového poháru v dráhové cyklistice

Kolín - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu



Boby

Park City (USA) - Závody SP v jízdě na bobech


Horolezectví

Toulouse (Francie) - Olympijská kvalifikace ve sportovním lezení




Atletika

PARDUBICE -  Překážkový běh TAXIS GLADIATOR RACE

Na Pardubické závodiště se po roce vrací překážkový běh TAXIS GLADIATOR RACE


(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)