Svátek má: Arnošt

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 7. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, biatlon

Kam v sobotu 7. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, biatlon

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

V Praze se hraje druholigové derby Viktorie Žižkov - Dukla Praha
7. března 2020 - 09:01

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v sobotu 7. března 2020



Fotbal   


 FORTUNA:LIGA    ... čtyřiadvacáté kolo


14:30   FC FASTAV Zlín -  Bohemians Praha 1905
14:30   SK Sigma Olomouc - FK Jablonec
17:00   FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo Č. Budějovice

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  ...  17. kolo

10:00  FK Viktoria Žižkov - FK Dukla Praha
10:15  MFK Chrudim - FK Varnsdorf
10:15  FK Slavoj Vyšehrad  - MFK Vítkovice
14:30  1. SK Prostějov - FK Ústí nad Labem

Slovenská Fortuna liga ...  22. kolo

15:30  FK Senica - FC Nitra
15:30  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - AS Trenčín
15:30  FK DAC Dunajská Streda  - FC Spartak Trnava
15:30  ŠKF iClinic Sereď - MŠK Žilina
15:30  MFK Zemplín Michalovce - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
15:30  ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok


Lední hokej    


Chance Liga - o pořadí v play-off ... 28. kolo

16:00  HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
17:00  AZ RESIDOMO Havířov - Piráti Chomutov
17:00 HC Stadion Litoměřice - HC Slavia Praha
17:00  ČEZ Motor České Budějovice - HC RT TORAX Poruba 2011

Chance Liga - o účast v předkole ... 28. kolo

17:00   HC Frýdek-Místek - HC Benátky nad Jizerou
17:00   SK Trhači Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00   LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem
17:30   HC Dukla Jihlava - HC Baník Sokolov



Tenis


Davis Cup  ...   Kvalifikace

17:30  F. Polášek, I. Zelenay - J. Forejtek, Z. Kolář
19:00  Andrej Martin -  Jiří Veselý
20:30  Jozef Kovalík  -  Lukáš Rosol



Biatlon

Nové Město na Moravě - Závody Světového poháru

14:00  Štafeta žen na 4x6 kilometrů
17:00  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometrů



Lyžování

Krasnojarsk (Rusko) - Závěrečné závody SP v akrobatickém lyžování
13.00 skoky

Kvitfjell (Norsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11.00 sjezd muži

Narvik (Norsko) - Mistrovství světa juniorů v sjezdovém lyžování

Oberwiesenthal (Německo) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Ofterschwang (Německo) - Závod SP v sjezdovém lyžování

09.30/12.30 obří slalom ženy

Oslo (Norsko) - Závod SP v běhu na lyžích


12.00 30 km volně s hromadným startem ženy

Oslo (Norsko) - Závod SP v severské kombinaci

10.00/14.20

Oslo (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích

15.15 družstva

Sierra Nevada (Španělsko) - Závod SP ve snowboardingu

12.00 snowboardcross



Basketbal

Liga mužů ... skupina A2, 5. kolo nadstavby

17:30  Ostrava  -  Brno
17:45  Kolín  -  Hradec Králové

Liga mužů .... skupina A1, 6. kolo nadstavby

17:30  Pardubice  - Opava
18:00  Děčín - Svitavy
18:00  Olomoucko - Nymburk

Liga žen ... skupina A, 4. kolo nadstavby

17:00  Žabiny Brno - KP Brno



Volejbal


Extraliga mužů ...  21. kolo

16:00   České Budějovice  -  Liberec
17:00   Příbram - Odolena Voda
17:00   Ústí nad Labem  -  Beskydy
17:00   Zlín  -  Kladno
17:00   Ostrava -  Karlovarsko
18:00   Lvi Praha -  Brno

Extraliga žen ...  27. kolo

17:00  KP Brno - Ostrava
17:00  Šternberk  -  Olomouc
17:00  Frýdek-Místek -  VK Brno
18:00  Přerov - Prostějov
18:00  Liberec - Olymp Praha



Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 21. kolo


18:00  SKKP Handball Brno  -  HC Dukla Praha
18:00  SHC Maloměřice - Brno  -  HBC Ronal Jičín
18:00  HC ROBE Zubří - TJ Sokol Nové Veselí
18:00  KH ISMM Kopřivnice  -  TJ Cement Hranice

MOL liga žen  ...  24. kolo


16:00  DHK Baník Most -  Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
17:00  SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
17:30  DHK Zora Olomouc  -  Iuventa Michalovce



Florbal


Play-down Tipsport Superligy ...  1. kolo


16:00   Black Angels - Sokoli Pardubice
19:00   FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno

Play-off Tipsport Superligy ... čtvrtfinále

16:30   FAT PIPE Florbal Chodov -  Tatran Teka Střešovice
17:00   ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
17:00   1. SC TEMPISH Vítkovice - HU-FA Panthers Otrokovice
19:00   Technology Florbal MB - TJ Sokol Královské Vinohrady



Krasobruslení

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství světa juniorů



Hokejbal

CROSSDOCK Extraliga

11:30  Elba DDM Ústí nad Labem  -  TJ Snack Dobřany
13:00  HBC Hradec Králové 1988  -  SK Hokejbal Letohrad
14:00  HBC Plzeň - SK Sudoměřice
15:00  HbK Karviná - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice



Judo

Rabat (Maroko) - Turnaj série Grand Prix



Střelba

Nikósie (Kypr) - Závody SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní


Rychlobruslení

Heerenveen (Nizozemsko) - Finále Světového poháru



Triatlon

Abú Zabí (SAE) - Závody mistrovství světa



Ragby

Pohár šesti národů

15:15  Irsko - Itálie  
17:45  Anglie - Wales

Mistrovství Evropy - Championship

11:50 Rusko - Rumunsko
14:30 Belgie - Španělsko
15:30 Portugalsko - Gruzie

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)