Svátek má: Svatoslav

Sport

Velikost textu:

Kam v úterý 17.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, lední hokej

Kam v úterý 17.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, lední hokej

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se ligové utkání Mladá Boleslav - Sparta Praha
17. listopadu 2020 - 14:01

 Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



   

    v úterý  17. listopadu 2020



Fotbal

Liga národů UEFA - Liga A

Skupina 3 

20:45  Francie - Švédsko
20:45  Chorvatsko - Portugalsko

Skupina 4 

20:45  Švýcarsko -  Ukrajina
20:45  Španělsko  -  Německo 

Liga národů UEFA - Liga C

Skupina 1

20:45  Černá Hora -  Kypr
20:45  Lucembursko - Ázerbájdžán

Liga národů UEFA - Liga D

Skupina 1

20:45  Andorra - Lotyšsko
20:45  Malta - Faerské ostrovy

Skupina 3

20:45  Gibraltar -  Lichtenštejnsko
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  ...  4. kolo

13:30  FC Sellier & Bellot Vlašim - 1. SK Prostějov
Kvalifikace ME U21

Skupina 2

17:00  Slovensko - Lichtenštejnsko

Skupina 3

17:00  Turecko - Kosovo
20:25  Rakousko  -  Andorra
20:25  Anglie  -  Albánie

Skupina 4

17:00  Chorvatsko - Litva
17:00  Řecko - Skotsko 

Skupina 5

17:30  Bulharsko - Estonsko
17:30  Polsko - Lotyšsko 

Skupina 6 

10:00  Kazachstán -  Faerské ostrovy 
13:30  Makedonie  -  Černá Hora 
18:45  Španělsko - Izrael
Skupina 8

15:00  Malta - Finsko
17:30  Ukrajina - Severní Irsko
19:30  Rumunsko - Dánsko

Skupina 9 

18:15  Německo - Wales 
18:15  Bosna a Hercegovina  -  Belgie 

Slovenská Fortuna liga

14:00  FK Senica - ŠKF Sereď

Lední hokej


Tipsport extraliga 2020/2021 ...  základní část - 13. kolo

14:20  Třinec  -  České Budějovice
15:30  Litvínov -  Zlín 
16:00  Mladé Boleslav  -  Sparta Praha 
16:00  Liberec  -  Vítkovice 
16:00  Hradec Králové -  Karlovy Vary 
17:00  Pardubice - Kometa Brno 
17:00  Olomouc  -  Plzeň 

Slovenská liga

16:00  Nitra  -  Detva 
16:00  Nové Zámky - Michalovce 
17:00  Zvolen -  Liptovský Mikuláš 
17:00  Banská Bystrica - Poprad
17:00  Slovan Bratislava - Miškovec
18:00  Košice - Trenčín 

Basketbal

Kooperativa Národní basketbalová liga  ...  9. kolo

17:00  Basket Brno -  USK Praha 
17:00  Armex Děčín - Sluneta Ústí nad Labem 

Euroliga mužů  ... 9. kolo

18:00  Zenit Petrohrad - Chimki Moskevská oblast 
18:30  Anadolu Efes Istanbul - Bayern Mnichov 
19:00  Žalgiris Kaunas - CSKA Moskva 
20:30  Saski Baskonia Vitoria -  Fenerbahce Istanbul 
21:00  Valencie BC -   Panathinaikos Atény 

Renomia Ženská basketbalová liga ...   4. kolo

00:00 KP Brno - Slovanka 

Volejbal


Extraliga mužů ...  16. kolo

18:00  Kladno -  Lvi Praha 

Pohár CEV mužů  ... úvodní utkání 1. kola

19:00  Aich Dobřichovice  -   Dukla Liberec 

Házená  

MOL liga žen  ... 8. kolo

16:00  DHK Baník Most -  DHK Zora Olomouc

MOL liga žen  ...  13. kolo

16:00  HK Slovan Duslo Šaľa  -  ŠŠK Prešov

(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)