Svátek má: Zina

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 11.listopadu 2020 za sportem? Hraje fotbal, hokej, tenis

Kam ve středu 11.listopadu 2020 za sportem? Hraje fotbal, hokej, tenis

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Lipsku se hraje přátelské mezistátní utkání Německo - Česko
11. listopadu 2020 - 12:16

Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



  

    ve středu 11. listopadu 2020



Fotbal

Reprezentační příprava 2020/2021

20:45  Německo -  Česko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  ...   3. kolo

14:00  FK Slavoj Vyšehrad -  FC MAS Táborsko

Mezinárodní přípravné zápasy <

15:45  Řecko -  Kypr
18:00  Norsko - Izrael
18:00  Rumunsko -  Bělorusko
18:30  Bulharsko - Gibraltar
18:45  Turecko -  Chorvatsko
19:30  Dánsko - Švédsko
20:30  Lucembursko - Rakousko
20:45  Polsko - Ukrajina
20:45  Slovinsko - Ázerbájdžán
20:45  Portugalsko -  Andorra
20:45  Itálie - Estonsko
20:45  Belgie - Švýcarsko
20:45  Nizozemsko - Španělsko
21:10  Francie  -  Finsko

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021  základní část - 2. kolo
15:00  Hradec Králové - Vítkovice

Tipsport extraliga 2020/2021  ... základní část - 4. kolo
17:00  Mladá Boleslav  -  Kometa Brno

Tipsport extraliga 2020/2021  ... základní část - 8. kolo

18:00 Liberec -  Třinec 

Tipsport extraliga 2020/2021 ... základní část - 14. kolo

18:00  Olomouc -  Zlín

Tipsport extraliga 2020/2021  ... základní část - 17. kolo

17:30  Karlovy Vary -  České Budějovice

Chance Liga  ... 18. kolo

17:30  HC Benátky nad Jizerou -  HC RT TORAX Poruba 2011
18:00  HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava
18:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha
18:00  SK Trhači Kadaň -  HC Stadion Litoměřice
18:00  HC Baník Sokolov - AZ Heimstaden Havířov
18:00  DRACI PARS ŠUMPERK - VHK ROBE Vsetín
18:00  HC Stadion Vrchlabí - HC ZUBR Přerov
18:00  SC Kolín - Rytíři Kladno

Slovenská liga  ... 11. kolo

18:00  Trenčín  -  Poprad

Tenis

Challenger Bratislava ... osmifinále
13:00  Kamil Majchrzak  -  Tomáš Macháč

Linz (Rakousko) - Turnaj žen ... dvouhra - osmifinále
13:30  Greetje Minnenová -  Barbora Krejčíková

Sofia (Bulharsko) - Turnaj mužů  ... dvouhra - osmifinále
18:30  Jonáš Forejtek - Richard Gasquet

Volejbal

Pohár CEV žen  úvodní utkání 1. kola
20:00  KV Drita Gjilan -  VK Šelmy Brno

Cyklistika

Plovdiv (Bulharsko) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)