Svátek má: Petr a Pavel

Sport

Velikost textu:

Web fotbalového klubu OGC Nice se po atentátu odmlčel a truchlí ...

Web fotbalového klubu OGC Nice se po atentátu odmlčel a truchlí ...

Členové fotbalového klubu OGC Nice  truchlí společně se všemi obyvateli na počet obyvatel pátého největšího města Francie. "Za takových okolností k úctě k obětem jsme  rozhodli o pauze oficiálních internetových stránek klubu," píše se na webu.

Symboly tragické události v Nice doprovázející vzkazy na sociáoních sítích
16.červenec 2016 - 09:01

Jak už víte, během večerních oslav nejvýznamnějšího francouzského státního svátku 14.července 2016 tisíce lidí sledovaly z promenády des Anglais v Nice slavnostní ohňostroj. Do davu obyvatel a návštěvníků letoviska najel bílý kamion.

"Tragédie ze 14. července 2016, která se stala na Anglické promenádě,   postihla  celé naše město . Jsme  v šoku, zděšeni  a pobouřeni," píše se v prohlášení fotbalového klubu OGC Nice.

"Fotbalový klub OGC Nice truchlí za oběti tohoto hanebného činu  a prokazuje  svoji plnou podporu jejich rodinám a přátelům a všem nějak postiženým touto tragédií," v dalším textu prohlášení  vyjadřují  fotbalisté soustrast pozůstalým obětí.

"Za takových okolností k úctě k obětem jsme  rozhodli o pauze oficiálních internetových stránek klubu, Děkujeme za pochopení," touto větou uzavírá své prohlášení fotbalový klub.

Ač to černě označené webové stránky fotbalové klubu z Nice neuvádějí, patrně nebude sehráno ani chystané přátelské utkání  Nice - Geneva, jehož poutač lze vyhledat na jiném místě webu.




Hlava státu Francie prezident Hollande vyhlásil od soboty 16. července 2016 třídenní smutek.

  SportovniListy.cz napsaly    

Webové stránky fotbalového klubu OGC Nice se po atentátu na promenádě odmlčely a truchlí ...


(ps, Prvnizpravy.cz, obrázek je mozaika symbolů nakreslených k památce obětí atentátu)