Svátek má: Jan

Zprávy

Velikost textu:

Putin připomíná Clintonové muže sedící v metru (VIDEO)

Putin připomíná Clintonové muže sedící v metru  (VIDEO)

<< VIDEO >> Ve své nové knize Hillary Clintonová, z níž ukázku uvedla americká TV stanice MSNBC, plísnila Clintonová  Vladimira Putina, že má ve zvyku sedět s nohama od sebe, údajně ve snaze dokazovat svou mužnost.

Hillary Clintonová, bývalá mistryně zahraničních věcí USA
11. září 2017 - 03:20

Clintonová tvrdí, že ruský vůdce nerespektuje ženy a netoleruje ty, které se mu protiví, takže jsou pro něj "dvojitým problémem".

Německá kancléřka Angela Merkelová se bojí psů. Před několika desítkami let byla Angela Merkelová pokousaná psem a od té doby má ze psů strach.  Když se měla setkat s Vladimirem Putinem, tak samozřejmě ten si o Merkelové zjistil všechny informace a rozhodl se, že na setkání přivede také svého přítele.

Putin pustil z vodítka svého černého labradora, když se zdravil s Angelou Merkelovou během její návštěvy Ruska v roce 2007. Labradorka šla přímo ke kancléřce Merkelové a důkladně ji očichala. Podíváme-li se na tvář Merkelové, je jasné, že tato scéna na ni zanechala požadovaný dojem. Přinejmenším se zdálo, že Putin, jenž seděl vedle ní a sledoval scénu, se potutelně usmíval.

Obecně je to velmi putinovské chování, že? Z této pozice rád jedná s jinými zeměmi, má rád, že se ho jiní bojí. Po tomto "psím incidentu", Angela Merkelová řekla novinářům, že podle jejího názoru Putin dělá takové věci proto, aby dokázal, že je skutečný muž. Zdá se, že je velmi vnímavý.

A z knihy Hillary Clintonové jsme se dozvěděli, že prezidentská kandidátka Hillary Clintonová sdílí stejný názor s Angelou Merkelovou na Putinovo chování.

Ukázka z knihy Hillary Clintonové „Co se stalo“: Prezident Obama popsal Vladimíra  Putina jako "nudného žáka v zadní lavici". "Sedí takhle a roztahuje se," řekl Obama. Během našich setkání s Putinem, to bylo spíše jako s člověkem, co sedí v metru,  nohy více od sebe a obsazování osobního prostoru na úkor ostatních, s výrazem: „Dělám to, co chci“ a „To vás nemusí zajímat, že se chovám jako kdybych vás vítal doma v županu.“ Toto chování se nazývá "Manspreading". Tak se choval Putin

Manspreading , způsob sezení člověka , hlavně mužů, kteří sedí ve veřejné dopravě s nohami široce od sebe, čímž obsazují více než jedno místo. Termín byl kritizován jako "karikatura feminismu".

Mnohým Putin může připadat jako super-darebák z filmu o Jamesi Bondovi. Nicméně neměl by se podceňovat. Každý si pamatuje, jak George Bush řekl, že se podíval do Putinových očích a řekl si, že je „velmi přímočarý a důvěryhodný.“ Bush se domníval, že "se mu podařilo odhalit jeho duši."


Já jsem, ale na to vtipně reagovala: „Je to agent KGB A ten nemá duši už z podstaty". Nemyslím si, že Vladimír Putin ocenil tento vtip. Máme dostatečně dlouhý vztah. Putin nerespektuje ženy a netoleruje všechny, kdo se rozhodnou mu vzdorovat, takže jsem pro něj dvojnásobným problémem.

Potom, co jsem kritizovala jedno z jeho politických rozhodnutí, řekl pro tisk: "Raději s ženami nepracujte" a pak mě nazval slabou. "Ale pro ženu slabost není přece to nejhorší," zažertovala jsem.


(rp,prvnizpravy.cz,MSNBC,foto:arch.)