Svátek má: Ondřej

Komentáře

Džamila, tibje nužen durdom i lečitsja!

Pro ty, co neznají či již zapomněli ruštinu ten nadpis znamená: Džamilo, ty potřebuješ blázinec, léčit se!

K tomuto doporučení mě vede řada výroků, které nenávistně, opovržlivě, urážlivě Džamila pronesla k osobě prezidenta Miloše Zemana. Výroky, které ač ne tak vulgární, přesto pokud jde o morální a etický aspekt je srovnatelný s výroky pánů Novotného, Hřebejka, Hutky, héééreček  Štěpánové, Holubové, Geislerové a řadě dalších antizemanovců.
    
Nepochybuji, že mnoho čtenářů si příjmení jistě domyslela, přesto pro úplnost: jde o v Moskvě vystudovanou  MUDr. (psychiatričku) Džamilu Stehlíkovou (roz. Ordabajevovou, Kazachstán). Tato paní, naturalizovaná „Češka“, nejen veřejně projevuje nenávist a zášť vůči českému prezidentovi Miloši Zemanovi, ale je také velkou podporovatelkou a zastánkyní pochodu Prague pride, resp. obscéních LGBTQ.  Vraťme se zpět k jejím nenávistným plivancům, pomluvám, urážkám, které (zřejmě sama psychicky nemocná) psychitarička vyslovila v souvislosti s nemocí a hospitalizací prezidenta Zemana. Její útoky na osobu prezidenta měly podpořit úsilí některých politiků o realizaci článku 66 o odejmutí prezidentových pravomocí, což ji vedlo k psychicky agresivní, nevyvážené, nesmyslné, nepravdivé, urážlivé,    pomlouvačné kampani, která měla mít váhu (alespoň v to zřejmě doufala) doktorky psychologie.

Bohužel, všechno je bohapusté chucpe, o čemž se může čtenář přesvědčit z přiloženého přehledu nebývale drzého, neslušného, nekorektního, resp. nepřátelského vyjádření D. Stehlíkové k osobě prezidenta České republiky:
  • Hradní lži o zdravotním stavu prezidenta znemožňují aktivovat článek 66 ústavy a odvolat prezidenta parlamentem. Mynář s Ovčáčkem chtějí co nejdéle udržet vládu Andreje Babiše, která sice podá demisi, přesto bude stále vládnout dál a bude se čekat na akci prezidenta než umře.
  • Ticho! Copak vy neslyšíte to strašlivé ticho? Kdyby prezident vnímal a rozuměl, dávno by promluvil. Probral se z kómatu, ale rozum se mu nevrátil.
  • Vondráček: „Prezident mi osobně potvrdil, že nechtěl nechat marně uplynout lhůtu, zasedání svolá na 8. listopadu,a následně svolání vlastnoručně podepsal." Není to jen lež,která je nedůstojná předsedy sněmovny či „"jen" padělání listiny. Je to pokus o puč.
  • Babiš v ČT: „Prezident by měl začít rozhodovat za 5-6 týdnů..." Premiér a amatérský psychiatr v jedné osobě by chtěl vládnout minimálně do Velikonoc. Drží se ve Strakovce jako klíště v kožichu.
  • Pokračuje zneužívání nemocného člověka a využití audiovisuálního záznamu k nedůstojnému mocenskému boji a matení veřejnosti. Minutový záznam s automatickým podpisem a německým citátem nevyvrací lékařský posudek  o pracovní neschopnosti pacienta. Diagnózu určují lékaři,nikoliv laici.
  • Čím víc lidi popírá nemoc Miloše Zemana, tím více se ujímá vylhané konspirační vyprávění o „zdravém" prezidentovi. Když si v médiích konkurují paralelní reality, pravda se vytrácí a lži mají zelenou. Je to ruský recept hybridní války a Trumpův recept pro rozdělení společnosti.
  • Zeman už nezvládne vůbec nic. Mynář s Babišem jakbysmet. Byl to Zeman, kdo řekl, že politika se dělá hlavou. Tu už temné síly nemají. Odemykám.
  • Z kómatu se probrat lze. Demence se vyléčit nedá. Zeman mluví, zázrak, ale... Popírá alkohol jako etiologickou příčinu svých „deseti chorob",tedy je nekritický ke svému zdravotnímu stavu. Říká „jakási Džamila Stehlíková", ačkoliv se osobně známe od roku 2013 (dodnes to jistě M. Zemana mrzí, že ji vůbec kdy potkal! Pozn. autora). Do Lán by se Zeman vracet neměl. Nevěřím že Mynář se o něj stará dobře.
  • „Senát nechal duševně chorého, nezpůsobilého prezidenta na Hradě a vzal lidem naději na změnu. O naplnění ústavy nerozhodují lékaři či právníci, ale politici, kteří musí bránit ústavu, mít vizi a odvahu. Vykročili jsme na Západ, ale symbolicky zůstáváme na Východě. Hrad je náš symbol,“ napsala Stehlíková na twitteru (PL.cz, 9.11.2021)Tato nevídaně drzá a nactiutrhačná „ženská“, protože napsat dáma či paní se protiví kultivovanému postavení ve společnosti přesto, že má titul MUDr.,  má dveře do společnosti a politiky otevřené díky Václavu Havlovi, který ji,  bůhví proč, (či spíše za co) zařídil české občanství po pouhých 5 letech jejího pobytu v ČR. Představitelka pražské kavárny, zarytá havloidka a všestranná politická intrikánka, si otírá svou nevymáchanou hubu (ústa by totiž takové slova žádná slušná žena, notabene politička, nikdy nevyslovila) o člověka, kterému svým IQ nesahá ani po kotníky jeho bolavých nohou.Výroky MUDr.  Džamily Stehlíkové k osobě prezidenta Zemana jsou o to drzejší, že se jedná o osobu, které za značně nestandartních podmínek, bylo umožněno stát se občankou České republiky (tehdy ještě Československé republiky) a dalo by se tudíž předpokládat, že Česku (všeobecně) bude vděčna, že se vůči lidu a národu bude chovat korektně a vůči hlavě státu hluboce uctivě.   
    
Lze snad pochopit, že byla do značné míry ovlivněna Havlovou rétorikou „pravdy a lásky“, jeho silným příklonem k západní ideologii, k mocenským silám a elitám Západu, že se připojila k pravicové politické scéně, možno říct, že je na palubě jiné lodi, než pluje prezident M. Zeman. Nicméně u slušného, kultivovaného, vzdělaného, politiku korektně chápajícího člověka, tím více veřejně činní ženy a političky, by se logicky předpokládalo, že se k hlavě státu bude chovat korektně a uctivě přesto, že to není, jak se lidově říká,  její „šálek kávy“! Je sice fakt, že ve své drzosti, sprostořekosti, nactiutrhačnosti, všestranné dehonestaci osoby prezidenta není na politické scéně ojedinělá, což nijak neospravedlňuje její invektivy a útoky vůči hlavě státu zvláště, je-li (s ohledem na stáří) zdravotně indisponována.
     
Některé výroky psycholožky Stehlíkové jsou na hraně zákona, ne-li přímo hodny trestního stíhání. Bohužel bezzubost, nefunkčnost a zkorumpovanost našeho právního systému nedává předpoklad., že by trestní stíhání Džamily Stehlíkové bylo pozitivně či uspokojivě vyřízeno. Nicméně, pokud by to bylo možné, jakože to bohužel možné není, bylo by navýsost prospěšné ji poslat zpět do rodného  Kazachstánu, ať tam zkusí vůči prezidentovi vystupovat stejně „dobrosrdečně“, jako se má k tomu našemu. Sorry, ale Václav Havel dopustil, aby se do naší česiké společnosti dostala zlověstná kazašská veš, (dnes naturalizovaná Češka), která se (se západní pomocí) snaží o znevážení  degradaci ve funkci právoplatně zvoleného prezidenta České republiky.  

„Pfuj Velebnosti, jdu blejt ..!"

Jiří  Baťa


Souhlasíte a podporujete stávku odborářů?

Ano
transparent.gif transparent.gif
17%
Ne
transparent.gif transparent.gif
7%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
76%