Svátek má: Radoslav

Komentáře

Veřejná bezpečnost versus Policie České republiky

Situace v České republice se stává více a více výbušnou.

Frustrovaní občané, živnostníci, senioři, rodiče a všichni ti, na které dopadá tento již téměř rok trvající Covidteror mají pocit naprostého zmaru.
   
Policejní represe i represe „pseudopolicistů“, to je všech těch možných i nemožných „ochranek“ ve všech obchodech a supermarketech, kteří dnes a denně šikanují a obtěžují občany kvůli rouškám, respirátorům, počtu nákupních vozíků na rodinu a jiným podobným nesmyslům přesahuje všechny meze.

Policisté pořádají doslova hony na hospodské a jejich hosty. Brutální zásahy proti lidem, kteří naprosto nic nedělají, pouze si ve své hospůdce chtějí vypít pivo či dát si utopence, jsou otřesné. Zatímco v parlamentní restauraci si naši volení zástupci v klidu objednávají a konzumují, na mnoha místech v Čechách i na Moravě přepadávají policisté otevřené hospůdky stylem, jako by v nich byla nejméně teroristická buňka.

Každý z těchto policistů má své rodiče, prarodiče, možná děti. Má kamarády se kterými chodil na pivo, hrát hokej, chodil do posilovny, jezdil na lyže. To opravdu nevidí a nechápe, že svým protilidovým chováním slouží vzniku diktatury horší, než náš národ kdy zažil?

To jim nevadí, že jejich děti už skoro rok nechodí do školy, nechodí do kroužků sportovat, nechodí do hudebky? To jim nevadí, že si jejich babička či maminka už skoro rok nemůže se stejně starými kamarádkami zajít do cukrárny na kafíčko tak jak byli léta zvyklé? To jim nevadí, že si jejich děda nemůže zajít do knihovny nebo si zaplavat v bazénu? To jim nevadí, že si jejich rodiče nemohou zajít do divadla či do kina a na hezkou večeři do restaurace?Jak dlouho budou bezmyšlenkově plnit rozkazy a vyjíždět „řešit“ udání některých našich spoluobčanů, kteří se chovají stejně jako udavači za Protektorátu Čechy a Morava v době německé okupace?

Jak dlouho budou šikanovat a pokutovat lidi tu za roušky, tu za otevřenou restauraci, tu za spuštěný vlek na horách.

Jak dlouho chtějí podporovat a vynucovat tyto totalitní praktiky naší vlády?

Budou do nás střílet až dostanou rozkaz? Budou nás bít obušky a srážet k zemi vodními děly tak, jak jejich předchůdci z Veřejné bezpečnosti před rokem 1989? Budou nás zatýkat a v poutech odvážet jako zoufalé hospodské z jejich podniků, kteří už ten Covidteror nechtějí snášet?

Jak dlouho se policisté ještě chtějí svými represemi podílet na totální devastaci našeho národa tak, jak předvedli v neděli 7.března v Praze a po celé republice? Prosíme vás, uvědomte si, stejně jako vaši předchůdci ve Veřejné bezpečnosti po 17.listopadu 1989, že vaše místo je na straně lidu.

Jen tak se budete moci podívat s klidným svědomím jak ráno do zrcadla, tak i do očí svým rodičům, svým dětem a nám všem, svým spoluobčanům.

Antonín Minarský